Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola: "Turime galimybę sukurti istoriją"


2019-05-13 09:55:04 Manchester City FC Josep Guardiola

"Manchester City" toliau kuria istoriją Anglijoje – "miestiečiai" antrus metus iš eilės tapo šalies čempionais ir dar turi progą tapti pirmąją komanda, laimėjusia visus įmanomus trofėjus šalyje.

Mančesterio ekipa sekmadienį rezultatu 4:1 nugalėjo "Brighton" ir užsitikrino "Premier" lygos čempionų titulą. Šį sezoną "miestiečių" laukia dar vienos rungtynės – FA taurės finalas su "Watford". "Man City" šį sezoną be "Premier" lygos taip pat yra iškovojęs Anglijos lygos taurės titulą.

"Nė viena komanda Anglijoje nėra tai padariusi anksčiau. Mes turime šansą, jeigu būsime pakankamai susikoncentravę šioms rungtynėms", – apie artėjantį FA taurės finalą užsiminė P. Guardiola.

"FA taurė tikrai nėra lengvas turnyras ir pasiekti finalą yra ganėtinai sudėtinga. Mes vyksime į nuostabų "Wembley" stadioną, kuriame turėsime tik vieną tikslą – laimėti", – pasitikėjimu spindėjo katalonas.

Paprašytas pakomentuoti savo sėkmę "Premier" lygoje, P. Guardiola teigė: "Jeigu po 10, 15, 20 metų žmonės kalbės apie šios komandos pasiekimus, galėsime sakyti, kad atlikome puikų darbą. Šie du triumfai "Premier" lygoje, pasibaigę rekordiniais taškų skaičiais, gali tapti tarsi gera knyga ar geras filmas, apie kurį žmonės kalbės net ir po 25 metų.

Aš tikiuosi, kad žmonės po 15 ar 20 metų sakys, jog ši "Man City" komanda buvo tikrai puiki ir ji nusipelno paminėjimo kartu su tokiais klubais kaip "United", "Liverpool", "Chelsea" ar "Arsenal".

Straipsnio įvertinimas: 9 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

Bianco
 Bianco
6 5 05-13 14:26
Sekmes City
16 9 05-13 12:37
Tai neturi his savigarbos atsistatydint kaip matau