Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"P.S.G" toliau stiprinasi


2006-05-21 11:56:00
Vos 9-ąją vietą praėjusio sezono "Ligue 1" pirmenybėse užėmęs "%c00023" klubas kitą sezoną atrodo tikisi pasiekti daug daugiau ir jau dabar pradėjo ekipos stiprinimą.

Kiek anksčiau skelbėme, kad Paryžiaus klubas įsigijo "Nantes" ir Prancūzijos rinktinės vartų sargą Mickaelį Landreau. Dabar sostinės ekipa paskelbė, kad jai kitą sezoną atstovaus šiemet "Strasbourg" žaidęs puolėjas Amara Diane (%p04371).

Kaip skelbiama, puolėjas su "P.S.G" pasirašė trejų metų trukmės sutartį. Už 23-ejų žaidėją Paryžiaus klubas "Strasbourg" turėjo sumokėti 3,5 milijono eurų.

Kaip teigia pats žaidėjas, "P.S.G" jis pasirinko dėl to, kad tikisi čia gauti daug laiko žaisti ir yra didelis trenerio Guy Lacombe gerbėjas.

"Aš pasirinkau Paryžių nes tikiu, kad čia gausiu žaisti. Lacombe yra puikus treneris ir jis buvo viena iš priežąsčių, kodėl aš pasirinkau "P.S.G". Galų gale tik visiškas kvailys galėtų atsisakyti atstovauti tokiam klubui", - savo pasirinkimą aiškino Diane.

"P.S.G" taip pat pranešė, kad atsisako Carloso Bueno ir Cristiano Rodriguezo paslaugų. Abu žaidėjai dėl diskvalifikacijos gautos už neteisingai įvykdytą transferą negalėjo rungtyniauti pusę metų ir klubas dabar nusprendė juos paleisti.

"Jie yra talentingi ir to nepaneigsi, - kalbėjo "P.S.G" treneris. - Tačiau jie nežaidė pusę metų ir jiem reikia laiko, o mes negalime jo suteikti".

"Carlosas ir Cristianas gali progresuoti tik praleisdami aikštėje pakankamai minučių ir aš tikiu, kad kitur jų karjera susiklostys daug sėkmingiau".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes