Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Zabaleta: neliksiu nustebęs, jeigu L. Messi baigs karjerą nacionalinėje komandoje


Argentinoje - gedulą primenančios nuotaikos: nacionalinė komanda po antrojo grupių etapo rato lieka be pergalės skonio ir yra arti to, kad namo grįžtu gerokai anksčiu laiko.

Vakar įvykusioje dvikovoje Argentiną į nokdauną pasiuntė Kroatijos rinktinė - ji varžovus sutriuškino rezultatu 3-0. Argentiniečiai buvo tragiški - jiems sunkiai lipdėsi žaidimas puolime, o organizacija gynyboje priminė Saudo Arabijos lygio komandą rungtynėse su Rusija.

Buvęs rinktinės gynėjas Pablo Zabaleta, kalbėdamas specialioje "BT Sport" laidoje, teigė, kad Lionelis Messi greičiausiai po čempionato paskelbs apie karjeros pabaigą.

"Jaučiuosi prastai dėl Lionelio", - nusivylimo po Argentinos pralaimėjimo neslėpė P. Zabaleta. - Tai buvo jo paskutinis šansas kažką laimėti su Argentina. Neliksiu nustebęs, jeigu po čempionato jis paskelbs apie tarptautinę karjeros pabaigą".

"Jis turėtų būti labai nusivylęs, o iki kito čempionato bus keturi metai. Nemanau, kad jis dar tiek lauks", - pridūrė gynėjas.

Argentina dar neprarado šansų žengti į aštuntfinalį - Islandijos ir Nigerijos lygiųjų atveju jie vis dar turėtų labai gerus šansus užimti antrąją poziciją.

Straipsnio įvertinimas: 4 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Nebaigs
0 2 06-22 11:11
dabar jau viska ivertins blaiviai, jei ir patirs fiasko, dar kitais metais lieka Copa America, tad net nesitikekit.
.
5 7 06-22 10:44
O kodėl jis turėtų baigti karjerą rinktinėje? Su Barcelona jis jau viską laimėjęs, manau kaip tik karjeros pabaigoje jis dar norės pabandyti kažką su rinktine laimėti.Taip, buvo pasikarščiavo ir buvo paskelbęs apie pasitraukimą, bet čia yra emocijos.
GD
11 12 06-22 11:17
Žinoma, baigs. Kaip visada. Kai baigsis Pasaulio čempionatas ir nebebus jokių varžybų, jis paskelbs, kad baigia karjerą, ir lauks, kad visi pultų maldauti grįžti. Paskui vėl bus varžybos, ir jis teiksis iškilmingai "grįžti". Kad savo pupuliuką pamalonintų, federacija dar nupirks kokią nors pergalę, kur jis galėtų pasirodyti "gelbėtoju" (kaip paskutinėse atrankos rungtynėse su Ekvadoru).
OhDude
0 0 06-23 00:18
Aš jo vietoj laukčiau tuos ketverius metus. Jeigu atsirasto talentingo jaunimo, kodėlgi nepabandžius. O jei ne, tai nafik. Koks tolkas, kai esi komandoj vienintelis (o gal ir visam čempe) prieš kurį ginyba keturgubinama ir be kurio komanda kaip be kojų.
.
1 1 06-22 17:34
Pasitrauktu is rinktines ir manau dar toliau be jo komanda nueinu... lygiai taip pat kaip svedai be ibros...