Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Po ginkluoto PAOK vadovo įsiveržimo į aikštę sustabdytos Graikijos pirmenybės (VIDEO)


2018-03-12 17:26:58

Futbolo visuomenę pašiurpinęs Salonikų PAOK prezidento Ivano Savvidiso poelgis, kai šis rungtynių metu į aikštę įsiveržė su savimi turėdamas ginklą, privedė prie to, kad Graikijos futbolo federacijai teko sustabdyti pirmenybių veiklą.

Šį sekmadienį Graikijos futbolo pirmenybėse įvyko PAOK klubui svarbios rungtynės su Atėnų AEK kovoje dėl čempionų titulo. Susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis, kurios netenkino šeimininkų.

Pačioje susitikimo pabaigoje PAOK buvo pelnę įvartį, tačiau jis buvo įmuštas iš nuošalės. Su tuo sutikti nenorėjęs klubo savininkas žengė į aikštę ir savo elgesiu pakraupino visą futbolo bendruomenę - užsipuolė teisėjus ir net ketino išsitraukti ginklą, kurį turėjo su savimi.

Mačas buvo iškart sustabdytas, o teisėjai - greitai pašalinti iš aikštės. Į šį skandalą iškart įsikišo Graikijos vyriausybė, kurios Kultūros ir sporto viceministras pranešė, kad šalies pirmenybės yra stabdomos iki tol, kol nebus rastas tinkamas sprendimas.

UEFA ir FIFA taip pat sureagavo į šį incidentą, tačiau pabrėžė, kad problemas spręs tik Graikijos FA.

Neįskaitytas įvartis, kuris sukėlė tiek PAOK sirgalių, tiek klubo savininko pyktį:

Ginkuoto klubo vadovo įsiveržimas į aikštę:

Straipsnio įvertinimas: 8 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
trauk puska
2 34 03-12 18:30
Kai paperki teisejus o jie tave isduria..
tiesa
4 25 03-12 18:46
koks bobu turgus, jau galvojau ispanijoj kaip vištos visi paskui teisėją laksto, čia tai išvis... apspito kaip utelės kokios, kaip reikia teisėjams dirbti tai neįsivaizduoju.
Marius
1 17 03-12 19:21
Banas turetu buti visam gyvenimui
Tolisso
3 15 03-12 18:45
Laukinių lyga. Graikų, balkaniečių ir kitų futbolo redžektų prieglobstis.
x d
16 23 03-12 21:49
Per sporto žinias TV žurnalistas Lietuvoje paminėjo , kad tai Putino draugas. Iki kokio lygio reikia būti atsilupusiam , kad tokią propogandą į eterį stumti. Visur kame Lietuvoje jau putinas vaidenasi. Na ir ligonių pilna.