Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Po sutriuškinimo atsitiesęs M. Sarri pasidžiaugė žaidėjų parodytu pasitikėjimu


2019-02-15 12:12:35 Europos lyga Chelsea FC Maurizio Sarri

Maurizio Sarri praėjusią savaitgalį išgyveno skaudžiausią nesėkmę savo karjeroje, tačiau šis pralaimėjimas jau yra praeityje – "Chelsea" pradėjo kovas Europos lygoje.

Ketvirtadienio vakarą Londono ekipa Švedijoje kovėsi su vietos "Malmo". "Mėlynieji" pasiekė pergalę rezultatu 2:1, tačiau iš esmės dominavo visą rungtynių laiką.

"Jūs tikriausiai puikiai žinote, kad Anglijoje būdamas psichologinėje krizėje per 10 dienų gali patirti tris ar keturis pralaimėjimus. Taigi mums reikia atrasti nuoseklumą. Mes turime būti pasiruošę kiekvienoms rungtynėms vienodai. Tai nėra lengva, tačiau turime pabandyti", – sakė M. Sarri.

"Esu patenkintas dėl rungtynių, nes žaidėme su aukštu pasitikėjimo lygiu. Tai padaryti nebuvo lengva, kai prisimeni paskutines rungtynes. Visgi šiandien mes buvome pasitikintys savimi ir puikiai judėjome su kamuoliu net ir savo aikštės pusėje.

"Manau, kad tai buvo geras pasirodymas. Mes rizikavome standartinių situacijų metu, nes jie fiziškai yra stipresni. Galėjome įmušti gerokai daugiau įvarčių, tačiau užuot tai padarę patys praleidome dėl savo klaidos. Visgi pats žaidimo lygis buvo geras, tačiau galima žaisti ir dar geriau", – pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

0 3 02-15 16:02
Jo zaidimas buvo geras tik malmo zaidejai baudavosi grubiai
0 1 02-16 13:16
Blue blood:
Jo zaidimas buvo geras tik malmo zaidejai baudavosi grubiai
ir Gonzalo buvo ant suolelio