Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Policija nutraukė į Kardifą skridusio ir paslaptingai dingusio E. Sala paieškas


Panašu, kad policija ir kitos gelbėjimo tarnybos prarado bet kokią viltį surasti virš Lamanšo sąsiaurio su lėktuvo pilotu prandingusį Emiliano Sala.

28-erių metų futbolininkas dar pirmadienio naktį turėjo atskristi į Kardifą ir antradienį ryte pradėti treniruotis su naujais komandos draugais, tačiau nuo to karto, kai šalia Normandijos salų buvo prarastas ryšys su lėktuvo pilotu, apie žaidėją nebuvo girdėti jokios žinios.

Pastarąsias kelias dienas intensyviai buvo "šukuojamos" vietos, kuriose galėjo nukristi lėktuvas, tačiau paieškos iki pat šiol buvo bevaisės.

Ketvirtadienį vakare Gernsio uosto kapitonas Davidas Barkeris galiausiai pranešė, kad paieškos yra nutraukiamas, mat tikimybė, kad abu vyrai galėjo išgyventi – ypatingai maža.

"Mes peržiūrėjome visą mums prieinamą informaciją, taip pat žinojome, kad lėktuve buvo gelbėjimosi valtis, tačiau turėjome priimti šį sudėtingą sprendimą ir nutraukti paieškas", – sakė D. Barkeris.

"Šansai, kad jiems pavyko išsigelbėti, yra ypatingai maži. Ši informacija buvo perduota piloto ir keleivių šeimoms. Mūsų mintys šiuo sunkiu momentu yra kartu su dingusiųjų artimaisiais", – pridūrė kapitonas.

E. Sala į Europą iš Argentinos atvyko 2012 metais. Jis papildė "Bordeaux", tačiau iki 2015 metų nuomos pagrindais buvo siunčiamas į kitas Prancūzijos komandas. "Nantes" ekipoje jis rungtyniavo pastaruosius 3,5 metų.

Straipsnio įvertinimas: 2 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes