Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

POP: A.Sanchezo suviliota mergina pateikė įrodymus (FOTO)


Prieš savaitę "Man Utd" ekipai ruošiantis paskelbti apie puolėjo Alexio Sanchezo įsigijimą Angliją supurtė skandalas.

20-metė studentė Paulina Sobierajska tikino, jog kelis mėnesius čilietis su ja paslapčia draugavo, negailėjo pinigų bei viską slėpė nuo savo merginos Mayte Rodriguez.

"Viskas prasidėjo nuo mūsų pažinties bare. Sėdėjau prie stalo ir pastebėjau vyriškį, kuris šypsodamasis taip ilgai negalėjo atitraukti nuo manęs akių, jog net pasidarė nejauku. Tuomet priėjo kitas vyras ir paminėjo, kad tai - "Arsenal" puolėjas A.Sanchezas. Tiesą sakant, jo net nepažinau.

Jis perdavė futbolininko žodžius ir paklausė, kokia mano kaina. Buvau šokiruota. Pajuokavau, kad 10 tūkst. svarų sterlingų ir norėjau, kad žaidėjas apsijuoktų. Galiausiai jis paliko 1000 svarų sterlingų ir pakvietė susitikti savo bute", - kalbėjo P.Sobierajska.

Mergina tikino, jog iš pradžių Sanchezas bandė slėpti savo tikrąjį vardą ir ragino jį vadinti Davidu, o jų draugystė tęsėsi kelis mėnesius, kol ji netyčia sužinojo apie čiliečio širdies draugę Rodriguez bei pamatė jų bendras nuotraukas internete.

Nutraukusi santykius Sobierajska šią istoriją atskleidė Anglijos spaudai, tačiau greitai sulaukė kaltinimų neva taip ji siekia pigaus populiarumo. Savo griežtą nuomonę išreiškė ir pats A.Sanchezas.

Mergina turėjo atsaką - socialiniame tinkle paviešino susirašinėjimą su puolėju, jo parašą ant pinigų bei paslapčia filmuotą vaizdą iš žaidėjo apartamentų.

Straipsnio įvertinimas: 4 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
slaideris
0 85 01-29 21:12
Norejau 10k, bet gavus 1k sutikau ir uz juos
pz tiks
1 51 01-29 21:11
Bet paliko 1000 ir vistiek uzkibo xDxD
Ku*va
0 47 01-29 21:14
Likau sokiruota ir pajuokavau kad 10 tukst. svaru. Galiausiai draugyste truko kelis menesius.. DD Plius jai pasake kad tai Arsenal puolejas, bet 2 men nezinojo kas jis toks tipo nekilo mintis pagooglint anksciau ... Kur*ai pinigu nebedave ir pasiskelbe.. Arba tiesiog to net nebuvo
3 33 01-29 21:09
Pajuokavau, kad 10 tūkst. svarų sterlingų ir norėjau, kad žaidėjas apsijuoktų. , jam tie 10k kaip 10 euru
Nu nahui
0 10 01-29 21:24
Jeigu tikra istorija, nezinau kuris is ju graudesnis, ar milijonierus zydas kuriam gaila 10k, ar barakuda laisvo elgesio kuriai uztenka ir 1k