Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Portugalijos rinktinės treneris P.Bento: C.Ronaldo sparčiai atsigauna po traumos


Portugalijos rinktinės strategas Paulo Bento ramina savo šalies sirgalius ir patvirtino, kad Cristiano Ronaldo sparčiai atsigauna ir galbūt galės žaisti nuo pat pasaulio čempionato pradžios.

Portugalų gretose jau kurį laiką buvo neaišku dėl Pepe, Raulio Meireleso ir C.Ronaldo galimybės žaisti pirmajame grupių mače, tačiau, pasak P.Bento, visi žaidėjai progresuoja.

"Mano pasitikėjimas Portugalijos rinktinės medicinos darbuotojais yra 100 procentų", - teigė treneris. - Džiaugiuosi, kad Cristiano po traumos progresuoja".

"Man nėra nieko svarbiau už žaidėjo sveikatą. Visi trys komandos nariai turi skirtingų problemų, tačiau Rauliui sezono pabaigoje teko žaisti mažiau rungtynių.

Tuo tarpu Ronaldo atvejis yra šiek kitoks, nes jis ne itin puikios sveikatos žaidė UEFA Čempionų lygos finale. Pepe kai kas atsitiko po Čempionų lygos, bet mes bandome išspręsti šią problemą", - užbaigė P.Bento.

Portugalija savo grupėje varžysis su JAV, Gana ir Vokietija.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (1)

Milstas
0 11 06-10 11:32
Nu sitie pamineti zaidejai su Moutinho ir Nani kertiniai rinktines zaidejai, siaip galbut kas ir nesutiks, bet portugalus as laikyciau vienus is rimciausiu pretendentu I prizines vietas, nes rinktine jau 2012 metais demonstravo labai idomu zaidima.