"Premier" lygoje - įvarčių lietus © Eurofootball.lt
Šiandien vyko Anglijos "Premier" lygos 17 turo rungtynės, kuriose žiūrovams vaizdų tikrai netrūko - per septynerias rungtynes įmušti net 24 įvarčiai, arba maždaug po 3,4 įvarčio per vieną mačą.

Atkakliausi mačai vyko Portsmute, kur vietos ekipa tik po bulgaro Svetoslavo Todorovo įvarčio palaužė "West Bromwich Albion" bei Londone, kur vietos "Fulham" vieno įvarčio skirtumu nugalėjo "Blackburn Rovers".

Kituose mačuose laimėtojas abejonių daugiau ar mažiau nekėlė. "Hat-triką" atlikęs Michaelas Owenas rezultatyviausiose šiandienos varžybose į pergalę atvedė "Newcastle" vienuolikę.

R.Neslterooy`aus bei W.Rooney įvarčiai leido Mančesterio ekipai nugalėti "Aston Villa" ir įsitvirtinti antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Namie žaidę Liverpulio "Everton" futbolininkai patyrė tikrą pažeminimą - keturis "sausus" įvarčius jiems "įkalė" "Bolton" ekipa. Tris iš jų Liverpulio ekipa praleido per penkias minutes.

Toliau pakankamai užtikrintai žaidžia "Wigan" vienuolikė, kuri taip pat "hat-triką" pelniusio H.Camara dėka namuose palaužė "Charlton Athletic".

Vėliau ne kiti mačai prasidėjusiame susitikime tarp "Manchester City" bei "Birmingham" Mančesterio vienuolikė svečiams taip pat nepaliko jokių šansų, sutriuškindama juos rezultatu 4-1.

Šeštadienio statistika

"%c00049" 0 - 2 "%c00040"
10` [0 - 1] R.v.Nistelrooy
51` [0 - 2] W.Rooney

"%c00054" 4 - 1 "%c00048"
1` [1 - 0] D.Sommeil
15` [2 - 0] J.Barton (11 m.)
40` [3 - 0] A.Sibierski
70` [4 - 0] B.Wright-Phillips
76` [4 - 1] J.Jarosik

90` N.Vaesen ("Birmingham") pašalintas iš aikštės

"%c00051" 0 - 4 "%c00050"
27` [0 - 1] K.Davies
75` [0 - 2] S. Giannakopoulos
79` [0 - 3] G.Speed (11 m.)
80` [0 - 4] S. Giannakopoulos

"%c00044" 2 - 1 "%c00056"
45` [1 - 0] P.B.Diop
52` [2 - 0] L.B.Morte
90` [2 - 1] Z.Knight (į savo vartus)

"%c00057" 1 - 0 "%c00194"
56` [1 - 0] S.Todorov

"%c00261" 3 - 0 "%c00043"
9` [1 - 0] H.Camara
51` [2 - 0] H.Camara
63` [3 - 0] H.Camara

"%c00248" 2 - 4 "%c00046"
5` [0 - 1] M.Owen
20` [1 - 1] N.Solano (į savo vartus)
43` [1 - 2] M.Owen
66` [1 - 3] A.Shearer
73` [2 - 3] M. Harewood
90` [2 - 4] M.Owen