Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

PSG prioritetų sąrašo viršūnėje - P. Coutinho


Šią vasarą įspūdingas pinigų sumas leidęs "Paris Saint-Germain", panašu, sustoti neketina. Kaip atskleidžia "Telefoot", Prancūzijos vicečempionai jau pradeda dirbti ties galimu Philippe'o Coutinho perėjimu.

"Liverpool" lyderis PSG gretose jau esančių brazilų būryje, kurio ryškiausia žvaigžde tapo už 222 mln. eurų įsigytas Neymaras, turėtų jaustis kaip namie. Negana to, Unai'us Emery žiemą dar nori sustiprinti sudėtį Milano "Inter" nariu Joao Mario bei Wendeliu iš "Fluminense".

Saugo sprendimui lemiamą įtaką gali turėti būtent tautiečiai, kuo ir sieks pasinaudoti PSG. Tai yra svarus pranašumą prieš "Barcelona", kuris vos neįsigijo Coutinho praėjusį rugpjūtį.

Dabar rašoma, kad PSG atstovai su 25-erių metų futbolininku jau užmezgė kontaktą ir mėgins jį įtikinti į "Ligue 1" pirmenybes atvykti po šio sezono.

Straipsnio įvertinimas: 3 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
gy
1 13 10-30 18:26
wtf? taigi raset jau atsisake jis
Ziedas
1 12 10-30 20:45
Jei eis tai i barsa
V
1 12 10-30 19:08
Psg gales tuoj pasivadint paris saint-brazil
euras
1 2 10-30 21:49
negana dar atakuojanciu zaideju psg. nebent jau tikrai cavani paleis, kas butu neprotinga.
nvm
1 1 10-31 10:03
"Tai yra svarus pranašumą prieš "Barcelona", kuris vos neįsigijo Coutinho praėjusį rugpjūtį" - kas čia per genialus minčių liejimo būdas? ))) ar tiesiog google-translate vertimas? )))) Ir tai - kalbant vien apie gramatiką, nes logikos pasakyme "vos neįsigijo" čia būtų dar mažiau, nei teiginyje, jog vos neįsigijau Gedimino pilies. Neparduodamas reiškia neparduodamas, nesvarbu ką čia rašliavoja adminai. Jau nekalbant apie juokingas pasiūlytas sumas (15 ar 18mln ten buvo)