Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Puikus A. Kolarovo baudos smūgis padovanojo pergalę serbams (VIDEO)


Serbijos rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo taip, kaip ir norėjo. Serbai E grupės starte 1:0 palaužė Kosta Rikos ekipą ir įsirašė pirmuosius tris taškus.

Serbija bent jau laikinai pakilo į E grupės pirmąją vietą, kadangi Brazilija ir Šveicarija savo rungtynių dar nesužaidė.

Pirmajame kėlinyje rungtynių eigą kontroliavo Serbija. Nors ši turėjo kur kas didesnę kamuolio kontrolę, daugiau smūgiu atliko Kosta Rika.

Abi ekipos per pirmas 45 minutes turėjo po realų šansą pasižymėti, tačiau nė vienai nepavyko ir ekipos į pertrauką išėjo esant lygiam rezultatui.

Tačiau jau iškart po pertraukos, 50-ąją minutę, Serbija galėjo išsiveržti į priekį. Aleksandras Mitrovičius atsidūrė vienas prieš Kosta Rikos vartininką, tačiau Keyloras Navasas atspėjo į kur smūgiuos serbas ir išsaugojo savo vartus sausus.

Vis dėlto vartai sausi ilgi neišbuvo. Aleksandras Kolarovas nuostabiu baudos smūgiu 56-ąją minutę išvedė Serbiją į priekį 1:0.

Serbijos ekipa ir toliau atrodė kur kas pavojingiau. Serbijos komanda kėlė grėsmę prie varžovų vartų, tačiau ten visada pasiruošęs laukdavo K. Navasas.

Rungtynių pabaigoje Serbija užsidarė prie savų vartų ir atidavė iniciatyvą įvarčio ieškojusiai Kosta Rikos ekipai. Vis dėlto ši nieko pavojingo sukurti nesugebėjo ir prgalę iškovojo Serbijos ekipa.

Tiesa, viskas vainikavosi incidentu tarp Serbijos futbolininko Nemanja Matičiaus ir vieno iš Kosta Rikos trenerių. Serbas norėjo išmušti kamuolį iš trenerio rankų, kai šis jį paėmė už šoninės linijos ir viskas baigėsi lengvu apsistumdymu. 

Kosta Rika 0:1 Serbija 
56' [0-1] A. Kolarov

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (12) Seniausi (12) Geriausi (12) Anoniminiai (22)

Extra
1 27 06-17 16:34
Real:
Navaso eiline kliurka
Kokia tau kliurka? Tu mažiau Meškonio klausykis. Paleido bombą palei virpstą. Labiausia gaila, kad jis nesuprantu kam pastatyta tvorelė - sako per toli nuėjo į kitą kampą Tai tam ir susistatai tvorą, kad galėtum kitą kampą užsiimt. O dieve
0 10 06-17 14:55
Ant popieriaus serbai solidūs, laukiam vaizdelio aikštėje
Extra
1 9 06-17 16:17
Navasas puikus.
0 2 06-17 17:02
Mala mala Mitrovicius su tuo kamuoliu visas varžybas. Mušt į vartus reikia!!!!
0 2 06-17 16:47
Prisizais serbai... Nesuprantu mąstymo, atidavė kontrolė atrodo jog 3:0 veda...