Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. Giggsas po pergalės prieš Baltarusiją gyrė D. Jamesą


2019-09-10 10:21:41 Ryan Giggs Velsas

Šią vasarą iš "Swansea" ekipos į "Manchester United" persikėlęs Danielis Jamesas sezoną "Premier" lygoje pradėjo itin sėkmingai ir per pirmąsias ketverias rungtynes pelnė tris įvarčius.

Sėkmingą savo pasirodymą 21-erių krašto puolėjas tęsia ir Velso nacionalinėje rinktinėje, kuri pirmadienį draugiškose rungtynėse 1:0 nugalėjo Baltarusiją, o vienintelį mačo įvartį puikiu smūgiu pelnė būtent D. Jamesas.

Po rungtynių savo auklėtinį gyrė ir Velso nacionalinės rinktinės treneris Ryanas Giggsas, kurio teigimu, D. Jamesas yra toks žaidėjas, kurio tiesiog neįmanoma sustabdyti.

"Tai buvo tikrai sudėtingas įvartis. Danieliui pastarieji mėnesiai buvo sunkūs. Persikėlęs į "Manchester United" jis atsidūrė visų dėmesio centre.

Prieš rungtynes galvojau, ar suteikti jam poilsio, ar leisti žaisti, tačiau Danielis pats norėjo būti aikštėje. Leidau jam žaisti 50 minučių ir jis tikrai nusipelnė to įvarčio.

Danielis yra toks žaidėjas, kuomet nors tu ir žinai, ką jis ruošiasi daryti, tačiau vis tiek negali jo sustabdyti", - po pergalės prieš Baltarusiją kalbėjo R. Giggsas.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes