Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

R.Hulse`as šį sezoną aikštėje nebepasirodys


2007-03-20 16:58:00
Anglijos „Premier“ lygoje 17-ąją vietą užimantčio „%c00316“ klubą sukrėtė bloga žinia. Rezultatyviausias komandos žaidėjas šį sezoną, puolėjas Robas Hulse`as (%p03062) dėl patirto kojos lūžio negalės žaisti visą likusį sezoną ir jam bus atlikta operacija. Tačiau treneris Neilas Warnockas tikisi, jog žaidėjas grįš greičiau negu buvo manoma iš pat pradžių.

27-erių metų futbolininkas šeštadienį 3-0 pralaimėtose varžybose prieš „Chelsea“ po susidūrimo su varžovų vartininku Petru Čechu patyrė dvigubą kojos lūžį.

„Chirurgas liko patenkintas, kaip pakrypo reikalai, - klubo oficialiai svetainei sakė vyriausiasis „Sheffield United“ ekipos treneris Neilas Warnockas. – Mes manome, kad reabilitacija turėtų užtrukti apie šešis mėnesius ir tai yra žymiai mažiau negu mes įsivaizdavome iš pat pradžių“.

R.Hulse`as, kuris šį sezoną yra „Sheffield United“ klubo lyderis, rungtynėse su „Chelsea“ pirmojo kėlinio viduryje bandė pasiekti komandos draugo Keitho Gillespie perdavimą iš krašto, tačiau nesėkmingai ir dėl to susidūrė su vartų sargu P.Čechu.

„Kai aš bėgau perimti kamuolį, mes su juo susidūrėme ir žinau, kad susidūrimas buvo labai skausmingas, - „Chelsea“ ekipos oficialiai svetainei sakė Čekijos nacionalinės rinktinės vartininkas P.Čechas. – Esu laimingas, kad po to kamuolys skriejo visai kita linkme, o ne į vartus, bet pamatęs Robą gulintį ant žolės ir jo koją, supratau, kad bus labai didelės problemos. Žinoma, tai buvo nelaimingas atsitikimas, bet visąlaik būna liūdna, kai prieš save pamatai traumuotą profesionalų futbolininką gulintį ant aikštės. Jam labai nepasisekė“.

Po šio pralaimėjimo N.Warnocko treniruojamas „Sheffield United“ klubas nukrito į 17-ąją poziciją, ir iki čempionato pabaigos likus 8 turams juos nuo iškritimo ribos teskiria vos keturi taškai.

Tačiau nepaisant to, kad strategas iki sezono pabagos turės verstis be savo ekipos lyderio R.Hulse`o, jis sutelkia dėmesį teigiamiems dalykams.

„Mes turime pakilti aukštyn, o tai suteikia galimybių ir kitoms komandoms, - priduria N.Warnockas. – Puolime turime Jonathaną Steadą, Christianą Nade ir Danny Webberį. Be to, po truputį formą atgauna ir Lutonas Sheltonas“.

Šį sezoną R.Hulse`as „Premier“ lygoje yra įmušęs 8 įvarčius ir tai yra geriausias rezultatas klube, kadangi kiti žaidėjai šalies pirmenybėse nėra pelnę daugiau negu dviejų įvarčių.

D.Webberis viso šiame sezone pelnė 3 įvarčius, o C.Nade ir naujokas J.Steadas, kuris sausio mėnesį atvyko iš „Sunderland“ ekipos, savo sąskaitoje yra įsirašę po du tikslius smūgius.

Jamaikos rinktinės žaidėjas L.Sheltonas, kuris taip pat klubo gretas papildė sausį iš Švedijos „Helsingborg“ vienuolikės, dar nedebiutavo „Sheffield United“ komandoje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes