Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. Piresas: "Bale'as yra laukiamas "Arsenal" klube"


Londono "Arsenal" legenda Robertas Piresas mano, kad Garethas Bale'as žaidžia savo paskutinį sezoną Madrido "Real" klube, todėl neabejoja, kad jis norės grįžti į Anglijos "Premier" lygą.

Nuo 2013 metų Madride rungtyniaujantis G. Bale'as šiuo metu yra priverstas atlaikyti didžiulį spaudimą. Be to, kad britui šiuo metu nepavyksta prasibrauti į startinį vienuoliktuką, jis taip pat susiduria su kritika iš žiniasklaidos.

G. Bale'as sulaukia kritikos už tai, jog yra pernelyg atsiskyręs nuo komandos ir iki pat šiol nesugeba kominuokuoti ispanų kalba.

"Didelė tikimybė, kad Garethas žaidžia paskutinį sezoną "Real" klube", – teigė R. Piresas. – Jis dabar turi sunkų laikotarpį. Daug kalbama apie jo vaidmenį komandos rūbinėje bei ryšį su sirgaliais".

"Galima nesunkiai pamatyti, kad Bale'as šiuo metu yra nelaimingas. Manau, kad sugrįžimas į "Premier" lyga būtų pats logiškiausias sprendimas.

Vieni sako, kad jeigu jis grįžtu, tai vėl į "Tottenham", tačiau aš norėčiau paskatinti "Arsenal" praverti duris ir pakviesti jį atvykti į "Emirates" stadioną.

Žinau, kad "Tottenham" fanai nebūtų laimingi dėl to, tačiau Bale'as būtų itin laukiamas "Arsenal" klube. Tikiuosi, kad vadovybė imsis kažkokių priemonių, jog šis sandoris įvyktų", – teigė "kanonierių" legenda.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (17)

gud
0 10 03-01 13:24
Net neabejoju kad Realas atsikratys tiek Bale tiek Isco šią vasarą.
1 11 03-01 12:24
Ant buteliuko atsisestu po keliu rugtyniu.Puikus pirkynis Arsenal ekipai70%startines sudeties pastoviai traumoti ir dar Bale su savo traumom.