Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. Sterlingas sutiko pasirašyti naują sutartį su "Man City"


"Manchester City" kitą vasarą Anglijos rinktinės žvaigždės Raheemo Sterlingo nepraras - abi šalys artėja link oficialaus susitarimo dėl naujo kontrakto pasirašymo.

"Sky Sports" šaltinių teigimu, R. Sterlingas davė žodinį susitarimą, kad sutinka pasirašyta naują penkerių metų kontraktą, galiosiantį iki 2023 metų.

Dabartinė sutartis turėjo baigtis 2020-iais, todėl ir pačioje Anglijos žiniasklaidoje buvo pradėta kalbėti, kad krašto puolėjas vasarą bandys pakelti sparnus į Ispaniją, kaip manoma, Madrido "Real" klubą.

Visgi to artimiausiu metu neturėtų būti, nes R. Sterlingas jau kitą savaitę turėtų padėti parašą ant sutarties su "miestiečiais".

Jamaikoje gimęs futbolininkas prie "Man City" prisijungė 2015 metais ir nuo to laiko sužaidė 151 rungtynes bei įmušė 48 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 6 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

Vaidoshius
3 3 11-02 07:27
Pagal šūdgandžius $terlingas gaus £300 per savaitę, tai sakyčiau $hitty prasisuko labai pigiai Savaime suprantama, kad $terlingas yra kiauragalvis lavonas palyginti su grajokais gaunančiais tokią zarplatą, bet kadangi yra ko gero talentingiausias anglų malkų žaidėjas, už kuriuos ir taip permokama trigubai, tai viskas kas pigiau £400-500 štukų per savaitę yra $hitty derybininkų nuopelnas
Dipsiukas MCFC
15 1 11-01 18:25
Maladieccccccccccccccccc. Sterling won the double and the scousers won *** all.