• Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

Reabilitacija pavyko: Lietuvos rinktinė nugalėjo Šri Lankos dublerius

2018-07-11 14:37:14

Trečiadienį Lietuvos rezervinė rinktinė Šri Lankoje sužaidė antrąsias rungtynes prieš vietos komandą.

Sekmadienį vykęs susitikimas pasibaigė rezultatu 0:0 ir savaitės pradžioje pagrindiniai Azijos rinktinės žaidėjai išvyko į Japoniją.

Šiandien surengtame mače Šri Lankos ekipai atstovavo dubleriai.

Rungtynių pradžioje Edgaro Jankausko auklėtiniai bandė spausti varžovus po visą aikštę, tačiau progų įvarčiui nesukūrė.

Savo tikslą svečiai pasiekė 30-ąją minutę, kai Prabathą Ruwanį nuginklavo Laurynas Stonkus - 1:0.

Iki kėlinio pabaigos rezultatas nepasikeitė.

Antrajame kėlinyje rezultatą 59-ąją min. padvigubino Lukas Artimavičius, o visi Šri Lankos bandymai bent sušvelninti skirtumą naudos neatnešė.

Straipsnio įvertinimas: 7 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (21) Seniausi (21) Geriausi (21) Anoniminiai (34)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Jūsų dėdė Kesminas
6 57 07-11 15:14
Labai tikiuosi, jog Jankausko svajonė, pamatyti Lietuvos rinktinę mušančią įvartį į Šri Lankos vartus, išsipildys ir bus pasiekta istorinė pergalė. Sėkmės, vyrukai. Dėdė Nerijus su Jumis.
4 43 07-11 17:04
Kaip norėčiau šiandien nusigert dėl tokio istorinio momento, bet vakare komentuot reiks...