Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Rinktinės analitikas: "Rumunai mėgsta žaisti du prieš du"


2018-10-11 17:57:59

Lietuvos rinktinės analitikas Marius Babravičius prieš ketvirtadienio UEFA Tautų lygos rungtynes su Rumunija teigė, kad varžovai turi savąjį žaidimo braižą ir jo laikosi ne vienerius metus.

„Rumunijos komanda yra šiek tiek panaši į mūsų buvusius varžovus Tautų lygoje, bet taip pat turi radikaliai išsiskiriančių bruožų. Tai yra komanda, kuri labai gerai kontratakuoja, tad turėsime būti atsargūs ir pasiruošę. Atakoje jie mėgsta žaisti du prieš du, vienas prieš vieną ir akcentuoti žaidimą kraštuose, kur daug lemia individualus meistriškumas. Mums bus svarbu ginti tas zonas“, – sakė M. Babravičius.

Naujo trenerių štabo vadovaujama Lietuvos rinktinė savo pirmąją dvikovą 2016 metais žaidė būtent su Rumunija. Pasak analitiko, rumunų žaidime išliko panašios tendencijos: „Tai patvirtina, kad jie turi savąjį žaidimo braižą nepriklausomai nuo žaidėjų, ar trenerių. Galbūt jie neturi individualių žaidėjų, kurie gali nulemti rungtynių baigtį, bet kiekvienas futbolininkas yra pajėgus, kaip ir pati komanda“.

Lietuvos rinktinės štabas pasiruošė įvairius taktinius variantus prieš šio vakaro dvikovą.

„Praplėtėme savo taktinį arsenalą – galime žaisti dviem ir trim vidurio gynėjais. Stengiamės abejas taktines schemas gerai įvaldyti, jog būtume lankstesni. nes varžovai mus analizuoja ir mums būna sunkiau atrasti kelių prie jų vartų bei apsiginti. Manau, nuspręsime savo taktinį pasirinkimą tik rungtynių dieną“, - samprotavo M. Babravičius.

Straipsnio įvertinimas: 1 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Expery
0 3 10-12 10:02
Analitikas tai paprasto fano lygio, kurie nepastebi mazu detaliu,taciau pasakoja apie tai kas akivaizdu.
De
0 1 10-12 10:26
Baisu klausyti. Geriau tegu papasakoja, kaip jis gavo šitas pareigas rinktinei. Kokia patirtis ir nuopelnai šitoje pozicijoje buvo prieš patenkant i rinktine.
zombis
0 1 10-12 10:06
Dar vienas ***Lt futbole atsirado
OhDude
0 0 10-12 08:04
Na manau, reikejo atkreipti demesi analitikams, kad aiksteleje visgi 11v11 bus Gal butu kitaip pasibaigusios rungtynes
gg
5 0 10-11 18:48
galit drasiai statyt nemazas sumas kad Lietuva siandien nepralaimes. drasesniems siulau statyti uz LT pergale su kofu 8.