Kuri Lietuvos komanda toliausiai nužengs Europos turnyruose?
  • Marijampolės "Sūduva"
  • "Kauno Žalgiris"
  • Vilniaus "Žalgiris"
  • Vilniaus "Riteriai"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S. Mane patyrė traumą ir nežais daugiau nei mėnesį


"Liverpool" žvaigždė Sadio Mane atstovaudamas Senegalo rinktinei patyrė pankinklinės sausgyslės traumą, kuri turės rimtų padarinių.

Tyrimų metu paaiškėjo, jog krašto puolėjui be futbolo gali tekti praleisti maždaug šešias savaites. Tai reišia, kad jis ne tik negalės šį savaitgalį žaisti prieš "Manchester United", bet turės nuo suolo stebėti ir visą eilę kitų svarbių susitikimų.

25-erių metų futbolininkas Mersisaido klubui yra itin reikalingas, o tai vakar pripažino ir ekspertai, įtraukę jį 30-ies kandidatų laimėti "Ballon d'Or" sąrašą.

Įdomu, jog Mane esant aikštėje "Liverpool" vidutiniškai per rungtynes pelno po 2,2 įvarčio, tačiau be jo šis skaičius krenta tik iki 1,6.

 

 

Senegalietis taip pat nepasirodys "Premier" lygos dvikovose su Londono "Tottenham" bei "Chelsea", o Čempionų lygoje praleis mačus prieš "Maribor" ir "Sevilla".

Mane dabar prisijungs prie dviejų kitų itin svarbių žaidėjų Nathanielio Clyne'o bei Adamo Lallanos, kurie traumas kol kas gydėsi visą šį sezoną.

Pernai puolėjas buvo išrinktas geriausiu "Liverpool" futbolininku, o šį sezoną per penkis Anglijos čempionato susitikimus jis pelnė tris įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes