Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Savaitgalio Anglijos spaudos apžvalga


2006-05-21 15:59:00
Savaitgalį Anglijos spauda rašo apie būsimus „Man Utd“, „Arsenal“, „Newcastle“ ir „Chelsea“ žaidėjų mainus, Wayne`o Rooney galimybes žaisti Pasaulio čempionate, „šarkų“ nenorą atsisveikinti su Michaelu Owenu, bei Alano Shearerio ir Sero Alekso Fergusono įpėdinius.

„West Ham“ treneris Alanas Pardew ketina pasiūlyti savo buvusiam komandos draugui „Crystal Palace“ klube Garethui Southgate`ui, kuris dabar žaidžia „Middlesbrough“, žaidžiančio trenerio pareigas. („Daily Mail“)

„Man City“ treneris Stuartas Pearce`as prisipažino, jog praėjusią vasarą nepaklausė savo asistento Steve`o Wigley patarimo įsigyti Theo Walcottą už 3 milijonus svarų, nes manė, kad tai per daug rizikingas pirkinys. („Daily Star“)

„Everton“ skautai akylai stebi „Auxerre“ ir Belgijos rinktinės puolėją Luigi Pieroni, kuris prasitarė, jog trokšta žaisti Anglijoje. („Daily Star“)

Stevenas Gerrardas pareiškė, jog Wayne`as Rooney patikino jį, kad tikrai pasirodys Pasaulio futbolo čempionate, tačiau kol kas nenorėjo prognozuoti, kuriose rungtynėse tai įvyks. („Daily Express“)

„Aston Villa“ ruošiasi milžiniškoms permainoms sekantį sezoną, todėl klubas gali ryžtis parduoti Milaną Barošą, kurį vos prieš metus įsigijo iš „Liverpool“. („Daily Express“)

„Man City“ kapitonas Sylvainas Distinas ketina pasirašyti naują trijų metų trukmės kontraktą. („Daily Express“)

Buvęs „QPR“ treneris Ianas Holloway gali užimti identiškas pareigas „Ipswich“ klube, nes buvęs šios komandos treneris Joe`as Royle`as ketina stoti prie „Derby“ vairo. („News of the World“)

Šiemet „Crystal Palace“ nesugebėjo prasibrauti į „Premier“ lygą, todėl „erelių“ puolėju Andy Johnsonu aktyviai domisi ne tik „Bolton“, bet ir „Arsenal“ atstovai. („News of the World“)

Pirmadienį „Millwall“ klubas patvirtins buvusį „Chelsea“ gynėją Nigelą Spackmaną, kaip penktąjį klubo trenerį per pastaruosius 12 mėnesių. („News of the World“)

„Man Utd“ išreiškė susidomėjimą „Chelsea“ žaidėju Eiduru Gudjohnsenu, todėl „Premier“ lygos čempionai gali mėginti įsigyti Ruudą van Nistelrooy. („News of the World“)

Ketvirtadienį Michaelas Owenas ir Theo Walcottas atstovaus antrajai Anglijos rinktinei mače prieš Baltarusijos vienuolikę. („The Independent“)

„Reading“ Steve`as Sidwellas gali pereiti į „Charlton“. („The People“)

Adamas Virgo, kuris praeitą sezoną „Celtic“ gretose sužaidė tik keturias rungtynes, gali persikelti į „Sheffield United“. („The People“)

„Newcastle“ svarsto galimybę pakeisti Alaną Shearerį Ruudu van Nistelrooy, tačiau kartu atkirto, jog Michaelas Owenas yra neparduodamas. („The People“)

„Wigan“ ir „Bolton“ varžosi dėl „Newcastle“ saugo Nicky Butto, kuris praėjusį sezoną pagal nuomos sutartį praleido „Birmingham“ gretose. („Daily Mirror“)

„Leeds“ mėgins pasiūlyti kontraktą laisvajam agentui Francisui Jeffersui, kuris taip pat sulaukė pasiūlymų iš Prancūzijos ir Portugalijos klubų. („Daily Mirror“)

„Chelsea“ neatsisako minties prisivilioti Ashley Cole`ą į „Stamford Bridge“ ir mainais „kanonieriams“ ketina pasiūlyti Shauną Wrightą Phillipsą. („Daily Mirror“)

„Barcelona“ nebuvo pasiruošusi mokėti pasakiškus pinigus už Thierry Henry, todėl prancūzas neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik likti „Arsenal“. („Daily Express“)

Henrikas Larssonas užsiminė, kad Čempionų lygos trofėjus, laimėtas su „Barcelona“, neleido jam pamiršti UEFA Taurės finale patirto pralaimėjimo dar žaidžiant Glazgo „Celtic“ klube. („Daily Record“)

Carlosas Queirozas gali atsisakyti pasiūlymo treniruoti „Benfica“, nes viliasi tapti sero Alekso Fergusono įpėdiniu „Man Utd“ klube. („Daily Star“)

Prieš metus laiko „Newcastle“ įsigijo Albertą Luque iš La Korunijos „Deportivo“, o dabar ketina parduoti jį „Sevilla“ už pusę kainos. („The Sun“)

Buvęs „Newcastle“ ir „Liverpool“ treneris Graeme`as Sounessas gali išvykti į Turkiją ir treniruoti „Trabzonspor“ komandą. („The Sun“)

Pele prasitarė, jog 1968 metais „Man Utd“ mėgino jį įsigyti. („The Guardian“)

Terry Venablesas paaiškino, jog kalbose dėl laisvos trenerio vietos „Middlesbrough“ klube ir buvo šiek tiek aktyvumo, tačiau ne daugiau. („Daily Express“)

Andy Cole`as atsisakė galimybės treniruoti Ganos puolėjus Pasaulio futbolo čempionate, nes šiuo metu gydosi kojos traumą. („The Times“)

„Charlton“ atmetė „West Ham“ pasiūlymą dėl Luke`o Youngo, todėl pastarieji gali mėginti susigrąžinti „Chelsea“ gynėją Gleną Johnsoną. („The Times“)

Italijos policija, tirianti sukčiavimus Italijos futbolo lygoje, apklausė Turino „Juventus“ trenerį Marcello Lippi. („The Independent“)

Nottinghamo „Forest“ atstovai susitiko su „Northampton“ treneriu Colinu Calderwoodu ir pasiūlė jam užimti atitinkamas pareigas. („Daily Mail“)

Jeigu dabartinis „Preston“ treneris pereis į „Charlton“, jo vietą gali užimti „Crystal Palace“ treneris Iainas Dowie. („Daily Mail“)

„Everton“ žaidėjas Timas Cahillas viliasi greitai įgauti tinkamą fizinę formą ir atstovauti Australijos rinktinei Pasaulio futbolo čempionate. („Daily Telegraph“)

„Tottenham“ pasiryžę sumokėti 1 milijoną svarų už „Chelsea“ puolėją Carlton Cole`ą. („Daily Mirror“)

„Celtic“ ketina pasiūlyti Stanui Varga pratęsti dabartinę sutartį dar vieneriems metams, nors praėjusiame sezone 33 metų slovakas beveik nerungtyniavo pagrindinėje komandoje. („Daily Express“)

Čekų gynėjas Michalas Kadlecas sužaidė paskutines varžybas Prahos „Sparta“ sudėtyje ir sekančią savaitę patęs derybas su „Celtic“. (Įvariūs)

„Celtic“ pasiryžęs sumokėti 3 milijonus svarų už Michalą Kadlecą ir Hajduko „Split“ saugą Niko Kranjčarą. („The Sun“)
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes