SFL: Pirmasis "Ozo" pralaimėjimas © Eurofootball.lt
"Sekmadienio Futbolo Lygoje" sužaisti 8 susitikimai, kuriuose buvo užfiksuotos kelios staigmenos.

A divizione, pirmąjį pralaimėjimą patyrė iki tol be klūptelėjimų žaidęs "Ozo" klubas. Jis minimaliu rezultatu 0-1 turėjo pripažinti "Užupio" komandos pranašumą.

Pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą įsirašė "Kiemo" vienuolikė, tiesa, pergalė rezultatu 3-0 prieš "Lics" buvo įskaityta be žaidimo, nes "Liberalų ir centro sąjungos" komanda nesugebėjo atvykti į rungtynes ir už tai pagal "SFL" nuostatus jiems gręsia piniginė bauda.

Nervingai ir atkakliai vyko rungtynės tarp "Prelegentų" ir "Navigatorių" klubų. Sužaidus 90 minučių teisėjas užfiksavo lygiąsias 1-1.

Toliau savo puikiu žaidimu stebina "Pietų IV" vyrai. Jie net 6-1 sugebėjo palaužti kauniečių "Viči". Nors po pirmo kėlinio rezultatas buvo tik 1-1, antrajame "žaliai balti" sugebėjo įmušti net 5 įvarčius. Verta paminėti jog vėl net tris įvarčius pelnė rezultatyviausias "SFL" žaidėjas M. Kasperūnas.

Trečią pergalę iš trijų galimų iškovojo "Kapočiai", šį kartą sugebėję įveikti B diviziono autsaiderį "Studentų" klubą. Po šios pergalės "Kapočiai" tapo vienvaldžiais savo grupės lyderiais.

Dar vieną tašką iškovojo "Šaltupys". Šį kartą jie privertė taškus prarasti "Viesulo" komandą.

C divizione toliau savo prastu žaidimu liūdina "Vovos" komanda, kuri šį kartą net 12-0 nusileido "Krušos" klubui.

Tuo tarpu vėl pralaimėjo "Gangai". "F.1.C" klubas sugebėjo įveikti savo varžovus 5-3 ir tapo C diviziono lyderiais.

Visi šio turo rezultatai

A divizionas:

"Kiemas" 3-0 "LiCS" (Be žaidimo, nes "LiCS" neatvyko į rungtynes)

("Lics" komandai pagal "SFL nuostatus skiriama 50 litų piniginė bauda)

"Prelegentai" 1-1 "Navigatoriai"

57` 0-1 Vaidotas Važnevičius
80` 1-1 Rolandas Skaisgirys

Įspėti:
18` Vadimas Pavlovskis
41` Vladislav Cacarenko
("Navigatoriai")

42` Saulius Jakubauskas
59` Nerijus Dunauskas
77` Jorius Tarabilda
("Prelegentai")

Pašalinimas: Nerijus Dunauskas ("Prelegentai")(diskvalifikacija 2-ejoms rungtynėms)

Teisėjas - Aurimas Budraitis

"Ozas" 0-1 "Užupis"

60` 0-1 Donatas Gražulis

Teisėjas - Aleksandras Jakubovskis

B divizionas:

"Pietų IV" 6-1 "Viči"

33` 1-0 Mindaugas Kasperūnas
37` 1-1 Kęstutis Mažeika
48` 2-1 Mindaugas Kasperūnas
62` 3-1 Andrius Bulonas
64` 4-1 Andrius Bulonas
75` 5-1 Jonas Strazdas
84` 6-1 Mindaugas Kasperūnas

Įspėti: 20` Nerijus Stanišauskas ("Viči")

Teisėjas - Nikolajus Puzirejus

"Studentai" 0-4 "Kapočiai"

20` 0-1 Rokas Kulys
38` 0-2 Rolandas Baratinskas
70` 0-3 Mykolas Subačius
74` 0-4 Gediminas Mukas

"Viesulas" 1-1 "Šaltupys"

17` 0-1 Dainius Kiseliovas
44` 1-1 Arūnas Sabonis

Įspėti: 69` Arūnas Sabonis ("Viesulas")

C divizionas:

"Kruša" 12-0 "Vova"

8` 1-0
14` 2-0
17` 3-0
23` 4-0
38` 5-0
44` 6-0
48` 7-0
61` 8-0
64` 9-0
65` 10-0
83` 11-0
85` 12-0

(Žaidėjų pavardės protokole parašytos neįskaitomai)

Teisėjas - Aleksandras Melnikovas

"Gangai" 3-5 "F.1.C"

28` 0-1 Mindaugas Markevičius
31` 0-2 Emilis Žilinskas
37` 1-2 Algirdas Juškevičius
41` 1-3 Domas Vocylius
55` 2-3 Eimantas Kateiva
60` 2-4 Viktoras Ananikovas
67` 3-4 Domas Mašidlauskas
81` 3-5 Viktoras Ananikovas