SFL: Pirmoji "Šaltupio" pergalė © Eurofootball.lt
Šį sekmadienį buvo sužaistos septynerios "Sekmadienio Futbolo Lygos" varžybos. Vieniems klubams tai buvo jau antros rudens rato varžybos, kitoms vienuolikėms teko pirmą kartą kovoti dėl pergalės.

A divizionas:

Aukščiausiame divizione "Prelegentai" iškovojo antrąją pergalę iš eilės, šį kartą priversdami nusileisti "Tygelio" komandą rezultatu 2-0. "Lics" klubas nesugebėjo stipriau pasipriešinti "Ozui" ir nusileido jiems 1-4. Paskutinėse A diviziono rungtynėse susitiko "Užupio" ir "Navigatorių" komandos. Pergalę rezultatu 2-0 iškovojo šeimininkai.

B divizionas:

Tikra įvarčių fiesta vyko B divizione, kur šiandien buvo žaidžiami dveji susitikimai. Pirmąją pergalę "SFL" varžybose, kurios prasidėjo dar pavasarį, iškovojo "Šaltupio" komanda, po atkaklios kovos įveikusi "Studentus" 2-4. Kitose rungtynėse buvo įmušti net 11 įvarčių. Po labai atkaklios kovos "Kapočiai" vis gi sugebėjo palaužti "Pietų IV" komandą, nugalėdami juos 6-5. Šiose varžybose galėtumėme išskirti "Pietų IV" kapitoną Mindaugą Kasperūną, kuris pasižymėjo net 3 kartus, nors to jo komandai ir neužteko išsigelbėjimui nuo pralaimėjimo.

C divizionas:

Kovas pradėjo ir naujosios "SFL" komandos žaidžiančios C divizione. "Gangai" pirmosiose savo rungtynėse nepaliko jokių vilčių "Vova" klubui, nugalėdami juos net 6-1. Tuo tarpu kitos rungtynės tarp "F.1.C." ir "Krušos" klubų vyko daug atkakliau. Teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo rezultatyvias lygiąsias 2-2.

Visi šios dienos rezultatai:

"Tygelis" 0-2 "Prelegentai"

67' 0-1 Tomas Gražiūnas
76' 0-2 Ričardas Zdančius(iš 11m.)

Įspėti: 30' Tautvydas Liškauskas - Tygelis
34' Dainius Budrys - Prelegentai
39' Rimas Skirmantas - Prelegentai
65' Darius Andraikėnas -Tygelis

Teisėjas - Paulius Malžinskas

"LiCS" 1-4 "Ozas"

8' 0-1 Edminas Samulionis
22' 0-2 Edminas Samulionis
54' 0-3 Edminas Samulionis
67' 0-4 Domantas Savičius
88' 1-4 Benas Baltušis

Teisėjas - Aleksandras Jakubovskis

"Užupis" 2-0 "Navigatoriai"

13' 1-0 Martynas Paškonis
74' 2-0 Martynas Paškonis

Teisejas - Voldemaras Kundrotas

"Studentai" 2-4 "Šaltupys"

22' 0-1 Ignas Radavičius
40' 0-2 Raimundas Byčius
56' 0-3 Albertas Skirpstas
70' 1-3 Tomas Markuckas
83' 1-4 Ignas Radavičius
89' 2-4 Kristijonas Impolevičius

Teisėjas - Anatolijus Rezepovas

"Kapočiai" 6-5 "Pietų IV"

13' 1-0 Mindaugas Kasperūnas
22' 2-0 Jonas Strazdas
30' 2-1 Rokas Kulys
40' 3-1 Mindaugas Kasperūnas
41' 3-2 Vasilij Novickov
45' 3-3 Rolandas Baratinskas
59' 3-4 Kęstutis Šukvietis
63' 3-5 Rolandas Baratinskas
71' 4-5 Mindaugas Kasperūnas
75' 4-6 Kestutis Sukvietis
78' 5-6 Eugenijus Bulonas

Įspėti: 9' Mindaugas Baratinskas - Kapočiai
40' Edgaras Svetkauskas - Kapočiai
77' Rokas Kulys - Kapočiai
85' Kestutis Duchanovic - PietųIV
Teisėjas - Artūras Pipiras

"Gangai" 6-1 "Vova"

14' 0-1 Domas Mašidlauskas
19' 0-2 Deividas Galeckas
23' 1-2 Vilius Vaišvila
56' 1-3 Domas Mašidlauskas
68' 1-4 Domas Mašidlauskas
74' 1-5 Andrius Vitonis
81' 1-6 Gerardas Papinigis

Teisėjas - Nikolajus Puzirejus

"F.1.C" 2-2 "Kruša"

22' 0-1 Darius Verseckas
53' 1-1 Vygantas Skestenis
70' 1-2 Andrius Sriubas
83' 2-2 Vygantas Skestenis