Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Šįvakar Lisabonoje - intriguojančios rungtynės tarp Portugalijos ir Šveicarijos


Šiandien Senojo žemyno zonoje baigsis 2018 metų pasaulio čempionato atranka.

Be intrigos čia tikrai nebus apsieita - Lisabonoje dėl tiesioginio patekimo į pasaulio čempionatą kovos dvi B grupės komandos: Portugalija ir Šveicarija.

Šveicarijos žygis šioje atrankoje yra nepriekaištingas - iš devynių žaistų rungtynių iškovotos vien pergalės. Portugalai irgi visą atranką žygiavo užtikrintai, išskyrus pralaimėtas tarpusavio rungtynes prieš šveicarus.

Pirmoji tarpusavio dvikova dar 2016 metais tarp Portugalijos ir Šveicarijos baigėsi pastarųjų pergale. "Žaidimo taisyklės" čia paprastos - portugalai privalo laimėti, jei nori likti pirmoje pozicijoje, o šveicarams užtenka nepralaimėti.

Portugalai turi geresnį įvarčių santykį, todėl juos tenkintų pergalė bet kokiu rezultatu.

Vis dėlto tragedijos nei vieniems, nei kitiems pralaimėjus rungtynes nebūtų - žemiau antros pozicijos viena iš šių komandų tikrai nenukris, todėl net ir patyrus nesėkmę bus galima dėl patekimo į Rusiją pakovoti papildomame etape.

Šveicarija ir Portugalija visiškai dominavo savo grupėje ir už savo nugarų paliko Vengriją, Farerų salas, Latviją ir Andorą.

Abi komandos išvengė rimtų nuostolių ar diskvalifikacijų dėl kortelių, todėl galės verstis pajėgiausiomis sudėtimis.

Portugalija ir Šveicarijos dvikova prasidės 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku.

Prognozuojamos startinės sudėtys:

Portugalija: Rui Patricio, Nelson Semedo, Pepe, Luis Neto, Eliseu, Bernardo Silva, William Carvalho, Danilo, Quaresma, Andre Silva, Cristiano Ronaldo.

Šveicarija: Sommer, Lichsteiner, Schar, Djourou, Ricardo Rodriguez, Granit Xhaka, Freuler, Zuber, Frei, Shaqiri, Seferovič.

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Milstas
1 7 10-10 19:05
Jaučiu portugalai ims šiandien. Dar db atsimenu, kai analogiškai portugalai liko grupėj antri ir gavus švedus konkrečiai pasiautėjo CR dar
L3
0 2 10-10 18:07
kas nors gali paaiškint, o visos 2 ekipos bus kažkaip seed ir unseed ar ne? ar pvz jei portugalai liks antri tai jie ten ir su italais galo lošt dėl bilieto į WC?
Extra
3 4 10-10 18:34
Italija, Portugalija, Airija, Kroatija ir dar kažkokia (can't remember) nežais tarpusavy, nes turi geriausius rezultatus bendroj įskaitoj.
12 3 10-10 20:18
rungtyniu taktika jau kaip ir aiski visi kamuoliau ronaldui o tas is centro spardys kad tik aplenktu levandovski arba rankelem mojuos ir verks kad 11 metru duotu