Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Skaudžią pamoką Gruzijoje gavę lietuviai atsitiesė prieš armėnus (VIDEO)


2018-03-27 17:24:45 Draugiškos rungtynės Lietuva

Antradienį vakare Jerevane (Armėnija) įvyko paskutinės draugiškos Lietuvos futbolo rinktinės rungtynės.

Gėdingai prieš gruzinus pasirodžiusi Lietuvos rinktinė bandė atsitiesti prieš savo žiūrovų palaikomą Armėniją. Edgaro Jankausko planas šiandien suveikė - užtikrintai pirmajame kėlinyje žaidę lietuviai po Ovidijaus Verbicko įvarčio pasiekė minimalią pergalę.

Šį draugiškų rungtynių ciklą lietuviai pradėjo itin skaudžiai - Gruzijoje vietos komandai nusileido rezultatu 0:4, todėl šiandien ne daug kas tikėjosi, jog bus iškovota pirmoji pergalė po beveik pusantrų metų.

Pirmąjį kėlinį lietuviai pradėjo itin aktyviai - E. Jankausko kariauna kontroliavo kamuolį ir kūrė pavojingas progas. Iš pradžių pavojingai galva po kampinio smūgiavo Nerijus Valskis, o kiek netrukus varžovų vartų konstrukciją sudrebino kapitonas Fedoras Černychas.

Armėnijos rinktinės problemos pirmajame kėlinyje ties pavojingomis varžovų progomis nesibaigė - pačioje kėlinio pabaigoje krito lietuvių įvartis. Puikią ataką surengę Lietuvos rinktinės žaidėjai įgijo pranašumą, o įvartį į savo sąskaitą įsirašė Marijampolės "Sūduvos" saugas Ovidijus Verbickas.

Antrajame kėlinyje armėnai buvo gerokai pavojingesni ir aštresni, tačiau Ernestui Šetkui bėdų vartuose nekilo - varžovai taip ir nepataikė į vartų plotą, nors ne kartą smūgiavo šalia jų.

Pačioje rungtynių pabaigoje armėnai spaudė svečius, tačiau lietuviai atlaikė varžovų bandymus ir džiaugėsi pergale pirmą kartą per 18 paskutinių rungtynių.

Didžiausia rungtynių žvaigždė Henrikhas Mkhitaryanas, atstovaujantis Londono "Arsenal" klubui, žaidė visas 90 minučių.

Rezultatas:

Armėnija 0 - 1 Lietuva
45' [0 - 1] Ovidijus Verbickas


Startinės sudėtys:

Lietuva: E.Šetkus, R.Baravykas, A.Jankauskas, L.Klimavičius, E.Vaitkūnas, M.Vorobjovas, M.Kuklys, O.Verbickas, A.Novikovas, F.Černychas, N.Valskis.

Atsargoje: E.Gertmonas, V.Černiauskas, J.Januševskij, V.Slavickas, V.Borovskij, E.Girdvainis, D.Romanovskij, S.Paulius, J.Lasickas, A.Žulpa, K.Laukžemis.

Armėnija: Manukyan, Darbinyan, Haroyan, Ishkhatyan, Andonian, Hovsepyan, Vardanyan, Adamyan, Mkhitaryan, Ghazaryan, Briasco.

Straipsnio įvertinimas: 5 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Igariokas
4 68 03-27 20:08
Paskutinę pergalę Lietuva iškovojo 2016 spalį. Nu ką chebra. Kadangi šiandien laimėjom, tai susitinkam 2020.
Jei
3 63 03-27 19:05
Lietuva laimes ar lygiom suzais tik prasau neislyskit su savo izvalgom, kaip Lietuva atsigauna ir taip toliau, apgailetina skaityt tokius kliedesius.
carlos
5 45 03-27 20:14
ar laimi, ar pralaimi, ar geriau, ar blogiau žaidžia, vienas dalykas nesikeičia, amžini komentatorių verkimai ir mediniai bajeriai, atrodo, kad didžiai daliai šitos tautos lietuviški orai charakterį suformulavo - amžinas lietus na o visus kitus su pergale. Galėjo antrą kalti, toks jausmas, kad dvejodavo puolime ar bėgti, ar nebėgti pabaigoje, lasickas matosi technikos turi, gal turėsime dar vieną neblogą kraštą...
TCO
4 36 03-27 19:00
Ką norit dabar sakykit, bet pirmą kelinį Lietuva geriau atrodė
..
0 27 03-27 19:09
Pirmą kėlinį užskaitau, buvo biski broko, bet bent jau Kurt bando ir kovoja. Tik va gruzinai aukštą spaudimą naudojo pirmą kėlinį, Armėnai taip nemoka. Visos aukštesnio lygio komandos naudoja aukštą presinga prieš Lietuvą ir pastoviai rurina. Čia jaučiu todėl, kad gynėjai nemoka kamuolio I žaisti ir zulpa tuo pačiu nemoka. Kaip semberas senais laikais puikiai darydavo. Bet šitas kėlinys kaip diena ir naktis lyginant su gruzinais