Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Spauda: E. Cavani rimtai galvos apie išvykimą šią žiemą


Kur du, ten trečias nereikalingas - panaši istorija nutiko Edinsonui Cavani Paryžiaus "Saint-Germain" klube.

Nuo 2013 metų PSG gretose rungtyniaujantis Urugvajaus rinktinės snaiperis jau spėjo tapti rezultatyviausiu visų laikų klubo žaidėju. Visgi net ir legendos statutas E. Cavani pripažinimo ir pagarbos negarantuoja.

Praėjusį sezoną iš E. Cavani buvo atimta teisė mušti 11 metrų baudinius - juos perėmė į komandą atvykęs Neymaras. Šį sezoną urugvajietis sau įprastai muša įvarčius, tačiau visas dėmesys dabar yra sutelktas į kitą puolimo duetą - Kylianą Mbappe ir Neymarą.

Sekmadienį įvykusioje dvikovoje, kurią PSG rezultatu 5:0 laimėjo prieš "Lyon", E. Cavani trenerio sprendimu buvo pakeistas 40-ąją minutę. Taip atsitiko dėl vienos priežasties - paryžiečiai 32-ąją minutę liko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę užsidirbo Kimpembe. Jį pakeitė kitas gynėjas - vokietis Thilo Kehreris.

E. Cavani šiuo keitimu liko nepatenkintas ir net nepaspaudęs rankos Thomui Tucheliui iškart nužygiavo į rūbinę. Teigiama, kad urugvajietis nebebuvo joje, kai komanda grįžo pasibaigus pilnam rungtynių laikui.

Prancūzijos spauda mano, kad puolėjas rimtai galvoja apie komandos pakeitimą. Jeigu santykiai su naujuoju strategu nepagerės, jis jau šią žiemą žada prašyti leidimo išvykti.

Kol kas tik spėliojama, tačiau manoma, kad į kovą dėl jo įsijungtų tokie klubai kaip Madrido "Real", Londono "Chelsea", "Milan" ar net Miuncheno "Bayern".

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (8)

Marčius33
3 1 10-08 19:23
Tik naujienos apeie puolėją iškart kažkas pagalvoja apie Realą, tai tik parodo kokia graudi situacija Madride.