Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Šri Lanka džiūgauja: jos iššūkį priėmė Lietuvos rinktinė


I.Butautas, sportas.info 2018-06-20 10:13:19 Lietuva

Lietuvos futbolo rinktinė šią vasarą veikiausiai sužais dar dvejas draugiškas rungtynes, rašo sportas.info. Egzotiškoje Šri Lankoje skelbiama, kad liepos 8 ir 11 dienos šios šalies komanda žais dvi rungtynes su svečiais iš Lietuvos.

Socialiniama tinkle Facebook tai sukėlė pašaipų - dauguma Lietuvos futbolo fanų Šri Lankoje paskelbtą žinią priėmė kaip pokštą ar kieno nors pastangas apsimesti Lietuvos rinktine.

Tačiau LFF atstovas Tautvydas Vencevičius sportas.info patvirtino, kad žinia apie rungtynes Šri Lankoje nėra laužta iš piršto.

"Šiandien arba rytoj pasirodys oficialus pranešimas apie tai. Kiek žinau, derinamos paskutinės smulkmenos dėl būsimų rungtynių", - sakė T.Vencevičius

Kaip ten bebūtų, surinkti komandą egzotiškai kelionei tokiu laiku komandos treneriui Edgarui Jankauskui gali būti sunkiau nei įprastai. Mat tokis dienomis stipriausi Lietuvos klubai žais Europos turnyrų atrankos rungtynes ir kažin ar su džiaugsmu išleis į rinktinę savo žaidėjus.

Kaip ten bebūtų, tradiciškai vienu Azijos futbolo autsaiderių laikomoje Šri Lankoje džiūgaujama, kad į šalį grįžta tarptautinis futbolas ir atvyks komanda iš pačios Europos.

Šri Lankos rinktinė FIFA reitinge užima 200-ąją vietą, Lietuva - 126-ąją.

Straipsnio įvertinimas: 12 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
kroatas Niko
0 73 06-20 10:25
viskas cia gerai, pamatys zmones pasaulio,paturistaus.O stadionas ten irgi matyt geresnis nei cia
faktas
3 57 06-20 10:30
Šri Lanka manau per kietas riešutėlis mūsų spirdalistams. Laukiu nesulaukiu, kada mūsų kelmai susigrums su Vatikano rinktine...
0 47 06-20 10:28
"Kaip ten bebūtų, surinkti komandą egzotiškai kelionei tokiu laiku komandos treneriui Edgarui Jankauskui gali būti sunkiau nei įprastai. Mat tokis dienomis stipriausi Lietuvos klubai žais Europos turnyrų atrankos rungtynes ir kažin ar su džiaugsmu išleis į rinktinę savo žaidėjus." Taip iseina, jau turi pasiteisinima...
Žilvis
0 27 06-20 10:24
Va Valskiui mažai skrist reikės, yra pliusų
OhDude
4 29 06-20 10:38
Edgarai, jei matai šį komentarą, paimk mane į rinktinę, garantuoju, blogiau už dėl europos turnyrų atrankų negalinčius žaisti tautiečius tikrai nepasirodysiu.