Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Su ašaromis aikštę palikęs C. Ronaldo buvo nubaustas nepelnytai? (apklausa)


Trečiadienį garsiai visame pasaulyje nuskambėjo UEFA Čempionų lygos grupių etapo dvikova tarp "Valencia" ir Turino "Juventus" komandų.

29-ąją minutę svečiai iš Turino liko žaisti be savo didžiausios komandos žvaigždės - Cristiano Ronaldo buvo parodyta raudona kortelė. Portugalas susikibo su "Valencia" gynėju prieš tai nestipriai pirštų galais jam sugriebęs už galvos.

C. Ronaldo susitaikyti su pašalinimu iš aikštės buvo taip sunku, kad iš pykčio jis pradėjo lieti ašaras.

Iš vaizdo pakartojimo epizodas neatrodė vertas raudonos kortelės, daugiausiai - geltonos už parodytas emocijas.

Po rungtynių "Juventus" strategas Masimilliano Allegri teigia, kad VAR būtų išsprendusi šią situaciją: "Teisėjas būtų pakeitęs savo sprendimą po VAR peržiūros. Prarasti vieną žmogų Čempionų lygos rungtynėse visada yra rizikinga, o kai jis būna iš aikštės išvarytas tokiu būdu, lieka tik didžiulis nusivylimas."

C. Ronaldo buvo parodyta tiesioginė raudona kortelė, todėl jis praleis artimiausias dvi grupių etapo rungtynes - prieš "Man Utd" ir "Young Boys", tiesa, išlieka apeliacijos galimybė.

Tai buvo 11-oji C. Ronaldo raudona kortelė karjeroje ir pirmoji UEFA Čempionų lygos turnyre.

Apklausa: Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?

Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
Neturiu nuomonės
Straipsnio įvertinimas: 3 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Tata
8 30 09-20 13:03
Dievas mato, nemėgstu Kristinos nė per ką, ne kaip žaidėjo, bet kaip asmenybės. Vis tik čia reikia būti teisingam, visas epizodas buvo vertas max geltonos kortelės. Jei už tokius epizodus duodamos raudonos, tai už ką geltonos, piktą žvilgsnį?
Na,
4 12 09-20 14:24
o jeigu kas taip pati Ronaldo butu "pagloste" per sulaizyta jo sukuosena? Patys spreskit, kas butu...
Losted
16 19 09-20 12:27
O dabar pabandykite isivaizduoti, kad koks kitas zaidejas is nugaros priejes butu bandes taip Ronaldo uz plauku nuo zemes pakelti. Manot nebutu pretendaves i raudona? Cia analogiska nepagarba kaip ir spjuvis i veida.
k
16 18 09-20 11:45
eikit jus klaunai, pasiziurekit jus i ta rolanda savo b..lt.raudona cia galima drasiai skirt, kas cia bus jei visi prades vieni kitiem uz plauku pesiot ir pan? pats vos paliestas krenta raitosi kaip boba, o dabar matai nekaltas.. labai teisingas sprendimas, o pasiziurejus i jo reakcija, pasirodo visas jo grozis, kaip ten kazkas sako, Crynaldo