Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

Sugrįžimą į Madridą įvarčiu pažymėjęs Mariano: "Tai buvo svajonės išsipildymas"


2018-09-20 10:33:35 Čempionų Lyga Real Madrid C.F.

Į Madrido "Real" šią vasarą sugrįžęs Mariano Diazas pagaliau sulaukė savo antrojo debiuto komandos gretose - puolėjas pasirodė aikštėje rungtynėse prieš "Roma".

Sugrįžimas negalėjo būti geresnis - 25-erių metų futbolininkas aikštėje pakeitė Garethą Bale'ą ir pridėto laiko metu įmušė tikrą patranką į "Roma" vartus. Madrido "Real" savo kelionę link ketvirtojo UEFA Čempionų lygos titulo pradėjo pergale rezultatu 3:0.

Pagrindinėje komandoje 2016 metais debiutavęs Mariano šią vasarą grįžo iš "Lyon" už 23 mln. eurų mokestį. Pačiam klubo auklėtiniui atiteko itin garbingas numeris - 7-as.

"Šį vakarą įvyko svajonės išsipildymas. Galiu pasakyti tik pačius gražiausius padėkos žodžius visiems tiems, kurie mane palaikė. Net neįsivaizduojate, koks buvau laimingas, pamatęs, kad kamuolys skrieja į vartų tinklą", - po rungtynių sakė Mariano.

"Tai buvo puiki pergalė. Žaidėme prieš tikrai stiprų varžovą, tačiau sukūrė tiek daug progų, kad rezultatas galėjo būti visai kitoks. Šiais metais tikimės vėl nužygiuoti, kiek įmanoma ilgiau", - tęsė puolėjas.

Paklaustas apie savo ambicijas komandoje, Mariano išliko profesionalus: "Ar perimsiu pirmojo puolėjo rolę iš Benzema? Tikrai apie tai negalvoju. Mes esame komanda."

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (1)

M-NUS
1 22 09-20 10:44
Maladec, vakar išvis žiūrėt kaip Realas juda buvo kažkas neįtikėtino. Kamuolys vaikščiojo tiesiog tobulai ir nors negali sakyt, kad prieš kaimiečius iš mikimauzų lygos, bet Roma vakar atrodė kaip nesava, tikrai ne ta komanda, kuri pernai Barcą išmetė iš UCL. Panašu, kad tokioms komandoms reikia, kad *** sviltų, kad įjungtų aukštesnį bėgį ir plėšytųsi. Na o vakar Roma atrodė, kad atėjo pasivaikščiot ir tai buvo tikra dovana visai Real komandai, kuri išalkusi. Šitas branduolys Real yra čempionai, jiems bet kas mažiau nei pirma vieta yra nepriimtina ir dabar tik dar didesnis stimulas įrodyt, kad be Ronaldo Real vis dar toks pats stiprus. O gal net stipresnis Po vienų tokio grožio rungtynių anksti dar daryt sprendimus ir džiaugtis per daug, bet panašu, kad naujo trenerio filosofija+senas branduolys+nauji ir išalkę žaidėjai gali tapti labai galinga jėga Europoje. UCL sezonas prasidėjo nuostabiai, iHala!