Svarbi Danijos rinktinės futbolininkų pergalė © Eurofootball.lt
Sužaistos pirmosios antrojo turo C grupės rungtynės tarp Danijos ir Bulgarijos vienuolikių. Pergalę rezultatu 2-0 iškovojo danai ir taip smarkiai padidino savo galimybės patekti į turnyro ketvirtfinalį. Tuo tarpu pralaimėjusiams bulgarams tai reiškia, kad jie turnyrą tikrai baigs po grupės etapo.

DanijaBulgarija 2 – 0
44' %p01099
90+2' %p01995

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje pradėjo dominuoti danų žaidėjai. Net keturi iš jų galėjo persverti rezultatą danų naudai, bet bulgarus išgelbėdavo jų vartininkas. Danai aikštėje dominavo visais atžvilgiais. Jie daugiau smūgiavo į vartus bei kėlė daugiau kampinių.

23-ą minutę danų treneris turėjo padaryti priverstinį keitimą. Vietoje traumą gavusio D.Romedalio (%p02541) į aikštę išbėgo J.Gronkjaeras (%p01995). Taip pat savo žaidėją pakeitė ir bulgarų treneris. 39-ą minutę į aikštę išbėgo Z.Zagoričius (%p02928). Jis pakeitė M.Petrovą (%p02483).

Visą laiką iniciatyvą turėjusiems Danijos futbolininkams niekaip nesisekė pelnyti įvarčio. Bet 44-ą minutę jiems pagaliau tai pavyko: T.Gravesenas (%p02122) atliko perdavimą M.Jorgensenui (%p01815), šis atmetė kamuolį J.D.Tomasonui, kuriam teliko įmušti į tuščius vartus (%p01099).

Pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį pelnę Danijos rinktinės futbolininkai antrajame kėlinyje po truputį atidavė iniciatyvą varžovams. Bulgarai ėmė daugiau kontroliuoti kamuolį nei pirmoje rungtynių pusėje. Nors žaidimas išsilygino, bet bulgarams nepavyko sukurti ypatingų progų įvarčiui pasiekti.

Kortelių dalijimu garsėjantis teisėjas Batista 84–ą minutę už ginčus parodė antrą geltoną kortelę bulgarų žaidėjui S.Petrovui (%p02918). Bulgarų futbolininkai, likę žaisti dešimtyje galutinai palūžo.

Per pridėtą teisėjo laiką danams pavyko pelnyti antrąjį įvartį. Gavęs Tomasono perdavimo tiksliu smūgiu į vartų kampą pasižymėjo pirmajame kėlinyje aikštėje pasirodęs J.Gronkjaeras.

Pačioje mačo pabaigoje E.Sandas (%p02430) galėjo pelnyti ir trečiąjį įvartį šiose rungtynėse, bet jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartų virpstą.