Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

T. Tuchelis: "Visi, išskyrus Neymarą, yra pasiruošę vykti į Mančesterį"


Paryžiaus "Saint-Germain" komandos šeštadienį laukia "Ligue 1" rungtynės prieš "Bordeaux", tačiau Thomas Tuchelis atskleidė, kad komandos mintys jau yra nukrypusios į UEFA Čempionų lygą.

Po rungtynių su "Bordeaux" paryžiečiai sieks atsistatyti per kelias dienas, nes jau antradienį jų lauks startas Čempionų lygos aštuntfinalyje. Jie išvyks į Mančesterį, kuriame lauks dvikova su vis geresnį žaidimą rodančiu "Manchester United".

"Nemeluosiu ir pasakysiu, kad visi galvojame apie Mančesterį. Manau, kad tai yra visiškai normalu", – spaudos konferencijoje pareiškė T. Tuchelis.

"Kalbėjome apie tai su žaidėjais, su kuriais susitarėme, kad išliksime ramūs ir dėmesingi detalėms. Žinoma, mūsų dėmesys dabar krypsta į Bordo, kur mums reikės ypatingos drausmės aikštėje. Aš esu patenkintas atmosfera, kuri vyrauja mūsų komandoje", – tęsė strategas.

Jau žinoma, kad aštuntfinalio etapą dėl traumos turės praleisti Neymaras. Visgi T. Tuchelis sulaukė kitų gerų naujienų – jau šiandien į aikštę turėtų grįžti Marco Verratti.

"Visi, išskyrus Neymarą, yra prieinami rungtynėms. Tikiuosi, kad Marco bus pasiruošęs. Jeigu taip ir atsitiks, jis galės sužaisti 45 minutes rungtynėse su "Bordeaux", – pridūrė T. Tuchelis.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes