Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • A.Skarbalius
  • I.Pankratjevas
  • M.Čepas
  • V.Trakys
  • T.Ražanauskas
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Visos apklausos

Transferų švaistūnų rikiuotėje - neįtikėtinai žema "Real" klubo pozicija


2018-07-19 10:54:11 La Liga Real Madrid C.F.

Jau kuris laikas galima matyti, kaip visada savo įspūdingais pirkiniais garsėjęs Madrido "Real" klubas yra nustatęs savo ribas.

"BeIN" atlikto visų klubų transferų veiklos analizę. Buvo skaičiuojami klubų veiksmai rinkoje nuo 2014-15 metų sezono - į bendrą vidurkį įėjo parduotų ir nusipirktų žaidėjų santykis.

Pirmasis penketas didelių staigmenų nepateikė - "Manchester City" su 644 mln. išleistų eurų rikiuojasi pirmoje pozicijoje. Antroje vietoje yra kita Mančesterio komanda - "Man Utd", išleidusi 566 mln. eurų.

Trečioje pozicijoje įsitaisė Paryžiaus "Saint-Germain" - Kataro milijardieriaus valdomas klubas nuo 2014-15 metų sezono yra išleidęs 434 mln. eurų.

Ketvirtoje vietoje su 349 mln. yra "Barcelona", penktoje - neseniai Cristiano Ronaldo iš "Real" įsigijęs Turino "Juventus" (329 mln.).

Sunku suvokti, tačiau Florentino Perezo vadovaujamas Madrido "Real" nuo jau minėto laikotarpio turi teigiamą transferų santykį - jie sugebėjo uždirbti 55,6 mln. eurų. Jie bendroje rikiuotėje užima net 223 poziciją. Tai reiškia, kad per 200 klubų nuo 2014 metų yra išleidę daugiau nei "baltųjų" ekipa, žinoma, įskaičiuojant ir parduotus žaidėjus.

Visgi, nauja F. Perezo valdymo sistema "Real" kol kas sėkmingai neša vaisių - nuo 2014-15 metų sezono Madrido ekipa laimėjo tris iš keturių galimų UEFA Čempionų lygos trofėjų.

Dešimtuke taip pat netikėtai yra atsidūrę tokie klubai kaip "Watford" ir "West Ham".

Straipsnio įvertinimas: 10 0

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (27) Seniausi (27) Geriausi (27) Anoniminiai (20)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Marčius33
10 24 07-19 15:14
Vaidoshius:
Kad ir arkliui aišku, kad jeigu nepirksi, nieko nelaimėsi. Nors yra ir išimčių iš taisyklės kaip Tapinaldo eroj Madref vagys taškėsi milijardais, bet vistiek Penaldo inkaras padovanojo klubui didžiausią titulų sausrą per visą istoriją, neįtikėtinai kraupūs rezultatai. Per netoli 10 metų savo jėgom laimėta 2 ČL taurės (jeigu užskaitytume tą Seriožos šiukšlės golą iš dvimetrinės nuošalės 2016 finale prieš Atletico kaip "netyčinę" teisėjų klaidą) ir dvi Copa del Rey, absoliučiai tragiški rezultatai ir tik Arrogantnaldo "aš geriausias istorijoje" šiukšlė gali taip nuskandinti komandą su tokia pasaulinės klasės žaidėjų komplektacija. Dvi La Ligos ir dvi ČL taurės apgailėtinai nupyzdintos kišeninių teisėjų pasiguosti dėl absoliutaus kracho, dėdė Payrez jau neturėjo kitos išeities kaip numesti atkatą UEFA bachūrams, o tai absoliučiai tuščios titulų lentynos bei pats brangiausias ir tuo pačiu nesėkmingiausias istorijoje Tapinaldo inkaro transferas būtų išvertęs dėdę Payrezą iš prestižinės klubo prezidento vietos. Nepaisant to, šitos graudžiai nupyzdintos taurės nepadėjo gėdingai kraunantis malkas nuo Leganeso ir Žironos kaimų Ispanijoje, bet Payrezas pasiekė savo tikslą ir gavo naują kadenciją. Bet kokiu atveju dėdė Payrezas transferuose pastaraisias sezonais dirba pavyzdingai, tik negalėjo išmesti Tapinaldo lavono su savo apgailėtinais antirekordais ir nuolatos griaunama atmosfera rūbinėje, nes jis nešė daug pelno iš pridurkų socialinių tinklų praplautomis smegenimis ir tik dabar, kai Penaldo malka visiškai nusibezdėjo ir aikštelėje jau nebeįmanoma aukščiausiam lygyje iš jo išspausti absoliučiai nieko, ryžosi išpjauti šį kaip Artestas mėgsta vadinti vėžį iš komandos, kuriam net išleistuvių niekas nesurengė ir nesurengs (vis dėlto tiek metų kentėjo tiek komandos draugai, tiek treneriai (visi išskyrus Zidaną, o storą padavėją net pats išmetė, kai atsisakė triochlintis ir vadinti Arrogatnaldo šiukšlę geriausiu :D), tiek žaidėjai, tiek pats dėdė Payrez), ir bandys gražinti Madref vagis į pergalių kelią. Ir net neabejoju, kad grįžimas prasidės su didelėm išlaidom, nes taip jau yra - norint kažką pasiekti (savo jėgom), reikia pirkti brangius žaidėjus.
Užtenka paskaityt du sakinius ir matyt kad nesamones rašai, Ronaldo atnešė titulų sausrą wtf žmogau ką tu nusikalbi... Gerai, toliau sakai teisėjai davė titulus Realui, parodyk bent vieną komandą kuri gavo titulą bet teisėjų pagalbos visur jie klysta, VISUR, pvž La liga kai tik Zizou atėjo Realas prisivijo Barsa iki 2 ar 3 taškų, tu manai Barsa visas varžybas švariai laimėjo ? Ten buvo klaidų ir būtų ištirpe tie taškai, ir taip visose lygose , visur klysta teisėjai ir klys . O Ronaldo komandai suteikė titulus, be jo komanda tikrai nebūtų laimėjus tiek. Isikalk į savo durną galvą invalide.
zirns
0 12 07-19 11:43
sjjj:
Arsenalas mazai parduodavo arba per daug pigiai, o pirko brangiau, todel ir gavosi tas toks balansas. Vat Emery tai tikrai pasimete pinigais, bet pasignino vertingu zaideju.
Taip, prisiminimui: Wenger 2016 metu vasara uz 100mln nupirko Mustafi, Perez ir Xhaka, money well spent
zirns
0 9 07-19 11:28
Kas straipsnyje apie Wenger man komentavo, kad Totte. L'pool daugiau isleidzia.. Paskutiniais metai nera nieko panasaus, o rezultatai aiksteje atvirkstiniai su Wenger treniravimu buvo
Marčius33
0 4 07-19 15:20
Forza Juve CR7:
tai ka tu nori pasakyt kad ant hormonu isaugintas zaidejas geresnis uz naturalu super talenta? tu nebejuokink zmoniu gerai :D
Nereikia lyginti Messi ir Ronaldo abu savo pozicijos specelistai , kurie veda savo komanda į pergales.
MettaworIdpeace
4 7 07-19 14:40
Nera ko stebetis, nes uztenka klue tureti Cristiano Ronaldo ir nieko prabangaus daugiau labai ir nereikia. Viskas gaunasi savaime