Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

UEFA pradės svarstyti apie radikalias permainas Čempionų lygoje


2019-07-04 13:51:18 Čempionų Lyga

Artimiausių sezonų metu UEFA Čempionų lygą gali supurtyti permainos.

Kaip rašo "The Times", Europos futbolo organizacijos prezidentas Aleksandras Čeferinas pasiūlė keletą naujų idėjų, kaip pakeisti turnyro formatą.

UEFA svarsto suteikti lygoje garantuotas vietas stipriausioms aštuonioms komandoms t.y. ekipoms, kurios buvusiame sezone sugebėjo prasimušti į ketvirtfinalio etapą.

Anot vadovo, taip norima apsaugoti silpnesnius klubus.

"Norėtume suteikti garantijų tokioms komandoms kaip šių metų "Ajax" ar anksčiau žaidusioms "Monaco" bei "Leicester City".

Šiemet Amsterdamo ekipa pateko į pusfinalį, tačiau dabar turi parduoti savo žvaigždes, nes nežino, ar varžysis turnyre kitame sezone.

Nemanau, kad taip reikėtų apsaugoti daugybę klubų, nes lyga taptų pernelyg uždara. Viena idėjų - suteikti vietas komandoms, kurios pasiekė tam tikrą turnyro etapą.

Apie tai plačiau aptarsime rugsėjo 11 dieną, diskutuodami su lygų bei ekipų atstovais", - aiškino A.Čeferinas.

Kita idėja - vietoje dabartinių aštuonių grupių po keturias ekipas suformuoti keturias grupes po aštuonias komandas.Šią mintį itin palaiko Europos klubų asociacija.

Galiausiai kalbama ir apie galimybę padidinti grupių etape žaidžiančių komandų skaičių iki 40 ar net 48.

Tiesa, Superlygos idėją A.Čeferinas atmetė: "Ji nebus įkurta, kol aš būsiu čia."

Tarp kitų UEFA planų užsiminta ir apie galimybę suorgnizuoti bei išsiaiškinti rinktinių Čempionų čempioną - išskirtinėje dvikovoje susitiktų 2020 metų Europos čempionai bei 2019 metai "Copa America" trofėjaus laimėtojai.

Straipsnio įvertinimas: 12 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (6)

Bianco
4 11 07-04 15:35
Viskas kol kas gerai UCL, reikia taip ir palikti
2 8 07-04 16:29
Keista čeferino logika su tuo ajaxo pavyzdžiu ir kad taip neva ginami mažesni klubai. 1) Jeigu garantuota vieta atiteks tarkim ajaxui, tai kažkam iš mažesniųjų klubų ta vieta dings (nes grandai taip ar taip jas turi) 2) argumentas dėl pinigų yra jukingas, ajax užsidirbo iš uefa apytiksliai tiek kiek už vieną prakaltą de jongą, ir taip ar taip jį būtų prakalę, kaip ir visus kitus, nes elementariai negali sau leisti tokių algų, kokias jiems siūlo grandai, galima kaip pavyzdį kokią benficą paimti, turi garantuotą vietą cl grupėse ir prakalinėja tuos savo žaidėjus, jeigu tik kas kainą normalią gauna, nes vis vien ic cl tiek neuždirbs, o žaidėjams mokėti tiek negalės. 3) Kažkaip spėčiau, kad visos šitos šarados tikslas yra ilgainiui padaryti taip, kad būtent grandų (anglų, italų, ispanų), jeigu kas nors netyčia per čempionatą neprasibrautų, galėtų žaisti cl ir tiek.
Gin
3 5 07-04 14:37
Suduvai sansai isaugo, labai gerai, svarbu toliau grudintis
1 3 07-04 14:26
Idomu butu paziuret cempionu maca, tik metai skirtumas, gali copa komanda but visiskai issiderinus
7 8 07-04 17:02
jei toks zmogus vadovautu kasio eurolygai ten turetu sansa pazaisti ne tik zalgiris, bet ir rytas su neptunu per sazininga atranka