Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

VAR sistemos spragos: G. Jarai - nepakankama nuobauda už smūgį T. Werneriui (VIDEO)


2017-07-03 10:13:53 Konfederacijų taurė Vokietija Čilė

Vakarykštis 2017 metų FIFA Konfederacijų taurės finalas tik dar kartą parodė VAR (Video Assistant Referee - angl.) sistemos spragas.

31-erių metų Čilės rinktinės gynėjas Gonzalo Jara 65-ąją rungtynių minutę prieš vokiečius taip prarado žaidimo ritmą, kad ėmėsi gatvės muštynių veiksmų.

G. Jara bandydamas perimti kamuolį iš Vokietijos rinktinės puolėjo Timo Wernerio šiam ne tik specialiai užmynė ant kojos, bet dar ir patikrino futbolininko žandikaulio tvirtumą - itin stipriai smūgiavo alkūne.

Teisėjas šio epizodo itin įdėmiai neužfiksavo, todėl buvo pasitelkta vaizdo peržiūros sistema, tačiau net epizodo pakartojimas monitoriuje rungtynių arbitro neįtikino - jis čiliečiui skyrė geltoną kortelę.

Tai sukėlė milžinišką pasipiktinimo audrą socialiniame tinkle, nes tiek ekspertai, tiek ir paprasti futbolo žiūrovai šiame epizode matė tik raudoną kortelę be jokių išimčių.

Panašu, kad teisėjas liko kitokios nuomonės, o VAR sistema tik dar kartą parodė, kad nėra tokia efektyvi, kokia turėtų būti pagal savo ypatybes. 

Straipsnio įvertinimas: 1 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Goblinas
4 22 07-03 12:30
Kokios dar spragos ??? Antraste debi.liska...kokias dar gali but spragos kai perziurejo epizoda ?????? Spragos ,kad nedave Raudonos??? Tai cia jau arbitro traktavimas prazangos ir cia yra individualus sprendimas ir jei nebutu VAR sistemos turbut jokios kortos nebutu gaves!!!!!!!!!!!! Raso spragos
:DD
1 17 07-03 16:02
O komentatorius sako: „Tikrai buvo tyčinis veiksmas koja- užmynimas“
My
13 27 07-03 10:34
Todėl niekada ir nesergu už visokias ispanijas ir čiles - šlykštūs provokatoriai, aktoriai, nešvarūs žaidėjai
VAR'as
0 8 07-03 16:28
:DD:
O komentatorius sako: „Tikrai buvo tyčinis veiksmas koja- užmynimas“ :D
Tas tai žiaurus.. kelis kart pakartojimą rodo ir vis tvirtina, kad tikrai ant kojos užmynė Ten jau iš kart matėsi kad alkūnė ne tik kad aukštai iškilus bet dar ir su geru mostu vokietukui į žandikaulį nuėjo..
as
0 4 07-03 19:49
tai dar karta irode, kad dauguma teiseju yra dalbajobai , kurie pernelyg save myli ir galvoji, kad jie aikstes centras