Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Vilniaus miesto taryba pritarė Šeškinės stadiono statymui


2019-07-10 16:02:30

Liepos 10 dieną Vilniaus savivaldybėje buvo priimtas svarbus sprendimas - tarybos nariai balsavo dėl daugiafunkcinio stadiono statybos finansavimo projekto.

Priminsime, jog sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo kompleksą savivaldybė ir Vyriausybė ketina imtis įgyvendinti savo lėšomis be ES paramos.

Po balsavimo paaiškėjo, kad šiam projektui pritarta - stadiono statybai pritarė 20 narių, 8 susilaikė ir vienas buvo prieš.

Ambicingo projekto įgyvendinimui Vilniaus savivaldybei prireiks apie 50 mln. eurų miesto biudžeto lėšų.

Komplekso koncesininkas lėšas gautų tik visiškai užbaigęs statybos darbus.

Šiuo metu derybos dėl Daugiafunkcio komplekso statybos koncesijos vyksta su įmone „Axis Industries“. Ji projektą vykdytų su bendrovėmis „Venetus Capital“, „Kauno arena“, „Populous“ bei „Cloud architektai“. Koncesijos sutartis su privačiu investuotoju bus sudaryta 25 metams.

Privatus investuotojas AB „Axis Industries” planuoja pastatyti ne mažiau kaip 15 tūkst. vietų futbolo stadioną, sporto muziejų. Stadionas tėra tik dalis daugiafunkcio komplekso, su kuriuo kartu bus sukurta dar 15 sporto objektų – 1 IAAF reikalavimus atitinkanti lengvosios atletikos aikštė, kas Vilniuje leis rengti tarptautinio lygio lengvosios atletikos varžybas, 6 krepšinio salės, 3 futbolo treniruočių aikštės, rankinio, gimnastikos, bokso salės. Komplekse  taip pat atsiras 300 vietų vaikų darželis, kultūros ir ugdymo veiklų centas, biblioteka.

Straipsnio įvertinimas: 7 11
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (14) Seniausi (14) Geriausi (14) Anoniminiai (21)

2 41 07-10 16:18
Pritare ne pirma karta.. the rest is history
2 27 07-10 17:02
Lietuvos telemundo presenta
3 15 07-10 17:01
Na idomu kiek milijonu isplaus vel uz vilkinima stadiono,Kiek nauju less rado ((
 Hash
2 12 07-10 18:56
Santa barbara kokia 8 serija. Iki pabaigos liko.....
 Hash
2 8 07-10 19:02
Su konkurentais kaip ir susitvarke per teismus. Bet ar nebus kaip visada kad kruva instituciju rodo kaip jie dirba. Tai cia koks unikalus zvirblis peri apylinkese ir sirgaliai stresa kels, cia stadiono stogas uzstos akropolio vaizda, tai nuo per daug sirgaliu seskines kalvoj izvelgs nuosliauzas, tai dedei janushui per dideles spustys trukdys vaika is darzelio pasiimti ir t.t.