Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Vokietijos krachą Tautų lygoje pratęsė Prancūzijos rinktinė

2018-10-16 23:37:16 UEFA Tautų lyga Prancūzija Vokietija

Antradienį finišavo rinktinių pertrauka - UEFA Tautų lygoje buvo sužaistos likusios devynerios rungtynės A-D divizionuose.

Paryžiuje pergalių badą siekė nutraukti Joachimo Lowo treniruojama Vokietijos rinktinė. Pirmasis kėlinys žadėjo daug, tačiau rungtynių pabaigos scenarijus nebuvo palankus vokiečiams - prancūzai šventė pergalę rezultatu 2:1.

14-ąją minutę vokiečiai įsiveržė į priekį po Toni Krooso 11 metrų baudinio, tačiau 62-ąją minutę Antoine'as Griezmannas nuostabiu smūgiu galva atstatę lygybę.

Jeigu pirmajame kėlinyje vokiečiai dominavo pagal sukurtas progas, antrajame kėlinyje ryškų pranašumą turėjo prancūzai. 80-ąją pergalingą įvartį pasiekė tas pats A. Griezmannas - pasižymėjęs po gana abejotino 11 m. baudinio.

Vokiečiams tai buvo antroji nesėkmė per pastarąsias tris dienas. Tautų lygoje jie yra neiškovoję nė vienos pergalės - du pralaimėjimai bei lygiosios.

Prancūzija su 7 taškais yra grupės lyderė. Nyderlandai, sužaidę dar tik dvi rungtynes, savo sąskaitoje turi tris taškus.

B divizione pergales šventė Velsas ir Ukraina, C divizione Norvegija pranoko bulgarus, o slovėnai ir kipriečiai išsiskyrė lygiosiomis.

D divizione triuškinančias pergale pasiekė Kazachstanas, Armėnija ir Gruzija. Gibraltaras varžovus iš Lichtenšteino palaužė po atkaklios kovos.

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (13)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

6 4 10-17 00:12
MettaworIdpeace:
Grizmano magija! Kaip jis zaide! Perdavimai, sprendimai, spurtai, ivarciai! Mbapei iki jo dar labai toli!
Nebesvaik tu grybas
MettaworIdpeace
5 1 10-17 09:26
Is tikro tai jo, nors pastates buvau gera sumele uz France, bet pripazistu, kad i vokieciu vartus baudinio neturejo but, o i France dar vienas turejo but uz ta Humelso laikyma.
13 7 10-16 23:53