Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Vokietijos krachą Tautų lygoje pratęsė Prancūzijos rinktinė


2018-10-16 23:37:16 UEFA Tautų lyga Prancūzija Vokietija

Antradienį finišavo rinktinių pertrauka - UEFA Tautų lygoje buvo sužaistos likusios devynerios rungtynės A-D divizionuose.

Paryžiuje pergalių badą siekė nutraukti Joachimo Lowo treniruojama Vokietijos rinktinė. Pirmasis kėlinys žadėjo daug, tačiau rungtynių pabaigos scenarijus nebuvo palankus vokiečiams - prancūzai šventė pergalę rezultatu 2:1.

14-ąją minutę vokiečiai įsiveržė į priekį po Toni Krooso 11 metrų baudinio, tačiau 62-ąją minutę Antoine'as Griezmannas nuostabiu smūgiu galva atstatę lygybę.

Jeigu pirmajame kėlinyje vokiečiai dominavo pagal sukurtas progas, antrajame kėlinyje ryškų pranašumą turėjo prancūzai. 80-ąją pergalingą įvartį pasiekė tas pats A. Griezmannas - pasižymėjęs po gana abejotino 11 m. baudinio.

Vokiečiams tai buvo antroji nesėkmė per pastarąsias tris dienas. Tautų lygoje jie yra neiškovoję nė vienos pergalės - du pralaimėjimai bei lygiosios.

Prancūzija su 7 taškais yra grupės lyderė. Nyderlandai, sužaidę dar tik dvi rungtynes, savo sąskaitoje turi tris taškus.

B divizione pergales šventė Velsas ir Ukraina, C divizione Norvegija pranoko bulgarus, o slovėnai ir kipriečiai išsiskyrė lygiosiomis.

D divizione triuškinančias pergale pasiekė Kazachstanas, Armėnija ir Gruzija. Gibraltaras varžovus iš Lichtenšteino palaužė po atkaklios kovos.

Rezultatai:

A divizionas

Prancūzija 2 - 1 Vokietija

B divizionas

Airija 0 - 1 Velsas

Ukraina 1 - 0 Čekija

C divizionas

Norvegija 1 - 0 Bulgarija

Slovėnija 1 - 1 Kipras

D divizionas

Kazachstanas 4 - 0 Andora

Armėnija 4 - 0 Makedonija

Gibraltaras 2 - 1 Lichtenšteinas

Latvija 0 - 3 Gruzija

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (13)

6 4 10-17 00:12
MettaworIdpeace:
Grizmano magija! Kaip jis zaide! Perdavimai, sprendimai, spurtai, ivarciai! Mbapei iki jo dar labai toli!
Nebesvaik tu grybas
MettaworIdpeace
5 1 10-17 09:26
Is tikro tai jo, nors pastates buvau gera sumele uz France, bet pripazistu, kad i vokieciu vartus baudinio neturejo but, o i France dar vienas turejo but uz ta Humelso laikyma.
MettaworIdpeace
13 7 10-16 23:53
Grizmano magija! Kaip jis zaide! Perdavimai, sprendimai, spurtai, ivarciai! Mbapei iki jo dar labai toli!
Vaidoshius
10 3 10-17 07:26
Truputį rūgštu Internacionalui šiemet Lowas jau per ilgai uosto pautus čia, ir taip ištempė rekordinį laiką už rinktinės vairo, o juo labiau šiais laikais, kai trenerius keičia kaip kojines. Reikėjo tepti slides po WC, tiesiog reikia naujų vėjų. Neatsimenu, kad po tokios nesėkmės kaip WC bet kur treneris būtų likęs ir komanda po to atgijus, dažniausiai ir toliau grimsta žemyn, tiesiog reikia naujovių motyvuoti žaidėjams ar net kitokio charakterio žmogaus, kad nesėdėt vietoj. Aišku geriausia dabar būtų nepaimti myžalinių ekspertų kaip Mathhus, Effenberg ar Ballack už rinktinės vairo, o tai vapše mirs Internacionalas