Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Y. Toure agentas apie J. Guardiolą: ir mano senelis galėtų treniruoti "Barcą" ar "Bayern"


„Manchester City“ saugo Yaya Toure agentas Dmitris Selukas rėžė, kad Miuncheno „Bayern“ vyriausiasis strategas yra stipriai pervertinamas. Anot agento, Bavarijos klubą ar „Barcelona“ galėtų treniruoti net jo senelis.

D.Selukas išreiškė nepasitenkinimą sklindančiais gandais, jog „Man City“ klubo vairą jau šią vasarą perimti gali su Miuncheno „Bayern“ klubu sutarties nepratęsti nusprendęs J.Guardiola. Y.Toure agentas žurnalistams, tarp kitko, priminė, kad būtent ispanas nusprendė parduoti jo klientą, kai pastarasis dar žaidė „Barcelona“ komandoje.

Kalbėdamas su „Sunday Mirror“, D.Selukas nepabijojo 44-erių metų stratego patraukti per dantį.

„Pepas yra puikus treneris, tačiau visus titulus jis susižėrė su „Bayern“ ir „Barcelona“ komandomis.

Tiesa yra ta, kad net mano senelis galėtų laimėti Čempionų lygą su tokiais klubais. Norėčiau jį pamatyti stovint už aštuntą ar devintą vietą lygoje užimančių klubo vairo. Įdomu, ar iš jų jam pavyktų nulipdyti čempionus.“

J.Guardiola Y.Toure „Man City“ ekipai pardavė dar 2010-aisiais, pabrėžęs, kad Dramblio Kaulo Kranto rinktinės narys nėra pakankamai pajėgus žaisti „Barcelona“ ekipoje.

D.Selukas porino toliau: „Nežinau, kokie yra Guardiolos planai, bet po to, kas įvyko „Barcelona“ komandoje, žinoma, baisu, kad Yaya gali būti vėl išsiųstas kitur arba likusias savo dienas praleisti ant atsarginių žaidėjų suolelio.“

„Kartu su Yaya viliamės, kad jis savo kudašių neš kur nors kitur.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes