Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

Y. Toure karjera gali pasukti į Kiniją: saugui pateikti du pelningi pasiūlymai


Spaudoje teigiama, jog „Manchester City“ saugo Yaya Toure atstovai nuvyko į Kiniją, kur jiems buvo pateikti du pelningi pasiūlymai žaidėjui atvykti žaisti į šios šalies pirmenybes.

„Shanghai SIPG“ ir „Jiangsu Suning“ ekipos 33-ejų metų futbolininkui yra pasirengusios mokėti 300 tūkstančių svarų siekiančią savaitinę algą. Toure vis dar turi metams galiojantį kontraktą su „City“, tačiau naujasis komandos treneris Pepas Guardiola savo sudėtyje jo matyti nenori, tad afrikietis yra priverstas ieškotis naujos ekipos.

Pranešama, jog Kinijos klubams dabartinis Toure kontraktas su „Manchester City“ tikrai nebus problema. Žaidėjas gali išpirkti savo sutartį už 10 milijonų svarų ir tapti laisvuoju agentu, o tam, jog paskatintų jį tai padaryti, šios Kinijos ekipos yra pasiryžusios pamaloninti Toure 20 milijonų svarų suma vien už prisijungimą prie jų komandos.

„Yaya atstovai turėjo susitikimus su abejomis ekipomis ir jos abi pateikė tvirtus pasiūlymus. Išpirkti savo kontraktą su „City“ jam nebūtų jokia problema, kadangi vien už prisijungimą prie vienos iš šių ekipų jis gautų dvigubai didesnę sumą“, - SunSport cituoja vieną iš Kinijoje esančių šaltinių.

Toure domisi ir keletas Europoje rungtyniaujančių ekipų, o tarp jų yra ir buvusio „Man City“ stratego Roberto Mancini treniruojama „Inter“ komanda. Visgi, neabejojama, kad nė viena iš Europos ekipų negalėtų pasiūlyti tokios vertės kontrakto, kokius jam pateikė abu Kinijos klubai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (19)

Rube
3 12 05-22 17:30
Dipsiukas_The_Hart_of_the_City:
Sakyti, kad Yaya nevertas to fenomeno vardo, nes ne visą savo karjerą demonstravo vienodą lygė yra absoliučiai beviltiška. Tai tada ir Ronaldinho nevertas. PSG nieko gero jis buvo ir tik Barcoje sužibėjo. Jau šimtą kartų rašiau apie Yaya futbolo sugebėjimus ir galėsiu netrukus dar pasikartoti.
Durniau, net neminėk to vardo šalia Ronaldinho.Čia įžeidimas visam futbolui! Yaya geras žaidėjas, nieko daugiau,Ronaldinho LEGENDA, atsigauk teletabi nuo tų žydrų tablėčių.
Plius dar reikia pridėti jo įvairiapusiškumą. Centro gynėju gali žaisti, atraminiu, Xavi stiliaus centro saugu, dešimtu numeriu ir strikeriu, nes turi nesveiką finishingą. Centro gynėju žaidė už Barcą prieš MU finale 2009.
Tiesiog protu nesuvokiama kaip tokio didumo, tokio sudėjimo, tokių gabaritų žmogus šitaip sugeba nuostabiai valdyti kamuolį kojomis. Absoliučiai nepakartojama, absoliučiai fantastiška, absoliučiai neįtikėtina.
Jūs tiesiog nesuprantat futbolo, jeigu nesugebat priskirti Yaya prie visų laikų geriausiųjų. Jis turi absoliučiai viską, ką gali turėti futbolininkas kalbant apie sugebėjimus. FIFA žaidimo žaidėjų reitingų vertinimo kategorijos yra labai geras atsispyrimo taškas vertinant žaidėją. Ten surašyti kone visi įmanomi futbolo elementai. Yaya turi juos visus. Smūgiuoti gali iš bet kur ir bet kokia technika - vidine pėdos dalimi užsukti, išorine užpjauti, pliūchą pilna koja liuobti. Prieš Arsenalą šį sezoną įmušė su kulno šonu, taip, kad net nepakeitė trajektorijos smūgis ir ėjo tiesiai ten, kur buvo taikyta. https://www.youtube.com/watch?v=wYODtW8YTtE . Perdavimus gali atlikti visus, kokie tik įmanomi - vidine, išorine dalimi, tiki taka trumpus vienas du, ilgus Gerrardo, trumpus pačiping per galvas žaidėjų. Technikos sugebėjimai yra absoliučiai nepaaiškinami kaip tokio sudėjimo ir didumo žmogui. Šitaip valdyti kamuolį, iš mažų plotų išsisukti. First touchas nerealus. Gali belekokį paduot šūdiną pasą, pasistabdys taip, kad atrodo tiesiai ant kojos padavė. Reidai per aikštę vėl gi fenomenalūs. Sugebėti bėgti su kamuoliu šitaip būnant tokio gigantiškumo, išcentrinė jėgos sukontroliavimas kažkas neįtikėtino. Standartines situacijas visas gali atlikti. Both feet. Absoliuti retenybė dabar pamatyi žaidėją, kuris su abiem kojomis vienodai gerai valdytų kamuolį, atliktų perdavimus, smūgiuotų į vartus. Tas pats Messi labiau įtakojamas nuo savo kairės kojos. Svarbių mačų lyderis, match winneris. Kiek įmušęs svarbių golai tiesiog jau neina atsiminti. Prieš MU, prieš Stoke, prieš Newcastlą, prieš Sunderlandą ir t.t. kur sprendėsi taurės ir lygos likimas. Prieš Realą 2012 išvykoje turbūt buvo geriausias individualus pasirodymas Čempionų lygos istorijoje iš vieno žaidėjo pusės. Pamiršau paminėti greitį dar. Prieš porą metų kai įsibėgėdavo, tai Berlyno sieną vienas galėdavo nugriauti. Todėl ir vadinamas buvo Tankoure. Ištvermė dar. Plaučių tūris kaip pas maratonininką.
Esmė ta, kad Yaya jau fiziškai nebepatempia aukščiausio lygio. Ir tai yra ne jo kaltė. Tiesiog pasaulis taip sutvertas, kad jis tave pradeda stabdyti, nors tu dar norėtum daryti tai, ką iki tol darei. Kokiu dalbajobu reikia būti, kad sakyti, jog Yaya lavonas, nes sužaidė prieš Realą prastai. Sužaidė prastai, nes jau kojos neneša, kojų naujų neįsidėsi, čia tau ne mašina. Messi, kai bus keturiasdešimt, tada irgi sakykit, kodėl jis tokių reidų nebedaro. Dar pamiršau pridėti aikštės matymą, decision makingą. Yaya niekada nesirenka lengvo sprendimo, jis visada nori kažkokios tai inovacijos, kad nustebinti ir savo perdavimais tai parodydavo visada. Kamuolio kontroliavimo technika, jau kaip sakiau, tiesiog trūksta žodžių apibūdinti šį fenomenališkumą. Įsivaizduokit Yao Mingą, turintį Jordano arba Parkerio kamuolio varymosi kontrolę. Absoliučiai neįtikėtina. Čia apie Yayą galima romanus rašyti. Jo tiesiog niekas neįvertino, nes visuomenė tik golus mato. Tokie fanieros lakštai kaip Higuainas ar Cavani po 80 limonų vaikšto. Yaya savo švitėjime 300 milijonų svarų pagal viską buvo vertas. Jūs tiesiog nesuprantat to jo unikalumo, to nuostabumo. Jo tas visapusiškumas, galėjimas atlikti viską aikštėjė ir padaro jį fenomenu, unikaliausiu visų laikų futbolininku. Plius dar fiziologinius dalykus pridedi, -mogaus anatomiją ir jis iš viso dar didesnis fenomenas tampa. Kur Messi 168cm kamuolį varytis ir kur Yaya 195cm. Tiesiog absoliučiai nepakartojama. Toks Ronaldinho, jis buvo geras, bet jis to tokio visapusiškumo neturėjo. Padarydavo kokį bajerį gerą vidurį aikštės, kuris jokio tikslo neatneša tik taip kad pasipuikuot ir visi iš karto mirdavo, nes visuomenė tik blizgučius mato. Ir visi tik dar prideda tuos titulus. Kadangi tiek titulų nėra laimėjęs kaip kiti, tai atseit nevertas. Nereikia tų titulų, jeigu būtumėt žiūrėję kiekvienas rungtynes ir akilai stebėję suprastumėt, kad čia jūs regit tokį fenomeną visomis prasmėmis, kurio dar 500 metų nebus.