Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Y. Toure sukritikavo P. Guardiolą: nėra jis joks futbolo genijus


"Manchester City" komandą palikęs Yaya Toure pagaliau surado progą įgelti ne itin mėgstamam treneriui Pepui Guardiola.

Y. Toure, kuris pastaruosius dvejus metus dirbo su katalonu "Man City" ekipoje, su juo ne pačius geriausius santykius turėjo dar tada, kai abu buvo "Barcelona" komandoje.

Y. Toure šį kartą pareiškė, kad P. Guardiola nėra joks futbolo genijus: "Norėčiau sugriauti mitą apie Guardiolą. Jis nesukūrė dabartinės "Barcelona" komandos. 

Jis tik panaudojo savo išprusimą ir į žaidimą įtraukė Cruyffo idėjas. Jis tą patį bandė padaryti tiek "Bayern", tiek "Man City" komandose. Visur buvo tas pats metodas - dirbti tik su tais žaidėjais, kurie atitiko jo prototipą ir galėjo iš jų ištraukti beveik viską. Tai neveiktų tokiose komandose kaip "Watford" ar "Crystal Palace".

Mano nuomone, Zidane'as yra didesnis futbole nei jis. Jis turi mažiau reikalavimų savo žaidėjams, tačiau su visais elgiasi pagarbiai. Savo ruožtu Pepas nori būti laikomas genijumi - jis tai dievina.

Tačiau už viso to slypi tik gryna komedija. Aš negaliu susilaikyti nesijuokęs, kai pamatau, kai jis visą rungtynių laiką yra susiėmęs už galvos ir apsimeta, kad vis kažką galvoja. Tai labai juokinga", - kritiškai apie savo buvusį trenerį užsiminė Y. Toure.

Afrikietis taip pat užsiminė apie P. Guadiolos veidmainystę: "Jis buvo toks veidmainis, kai ėmė mane girti atsisveikinimo ceremonijoje. Aš nenorėjau tokio atsisveikinimo, komandą norėjau palikti iškelta galva. Turiu susidaręs įspūdį, kad jis, neturėdamas jokios pagarbos man, sugadino mano praėjusį sezoną klube. 

Tai šiek tiek mane skaudina, nes šiame klube praleidau puikius aštuonerius metus. Jis "pavogė" iš manęs atsisveikinimą, kurio norėjau aš su mūsų nuostabiais fanais."

Straipsnio įvertinimas: 16 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (17)

MettaworIdpeace
9 22 06-05 10:33
Ir kas kieciausia, kad tai ne pirmas buves Guradiolas aukletinis apie ji taip sneka. Panasiai atsiliepe ir Zlatanas, o dar "graziau" Bayern gydytojas, kuris pavadino pepa savim nepasitikinciu tipu. Visi galai sueina.
Milstas
13 23 06-05 09:33
Tai aišku, kad plikis skristų iš lygos su Watford ar kokiu Crystal Palace. Būtent todėl plikis niekada neišdrįs stoti už mažesnio klubo vairo, nes pats žino, kad automatiškai sugriautas mitas apie tariamą jo treniravimo "genialumą" ir būtent užtai aš jam niekada nejaučiau jokios pagarbos.
gud
0 3 06-05 14:09
Guardiola niekada nebuvo genijus. Nebuvo geras žaidėjas, neturi autoriteto, nėra taktikas. Elementarus paaiškinimas yra toks - visose komandose jo "braižas" yra vienodas - toks pat kaip buvo Barcoj. Geras treneris sugeba dirbti su komanda kokia gauna ir derinasi prie esamos komandos, geras treneris gali matyt potencialą netgi keisti žaidėjų pozicijas, geras treneris taiko skirtingas taktikas ne tik skirtingiems varžovams, bet netgi skirtingoms situacijoms tų pačių varžybų metu. Nueiti į vieną pajėgiausių klubų, išleisti milijardus ir kažką laimėti greičiausiai akla bobutė galėtų. Pvz negaliu pakęsti Maurinho, dėl jo asmeninių savybių, dėl šlykštaus futbolo, dėl intrigų kommandoj - bet treneris jis geresnis bendra prasme, visi važiuoja ant Carlo, bet jis visose komandose geba dirbt ir rast su žaidėjais kontaktą, tik Vokietijoj nepasisekė juodai, nes ten absoliučiai kita kultūra, italui nesuprantama greičiausiai.
MettaworIdpeace
13 14 06-05 09:43
Nu ale taip taikliai Toure sove! Visa ta laika ta bandau vaikam isaiskinti, atrodytu, jog Yaya skiate visus mano komentarus ir viska sukonspektaves paleido i spauda. As suzavetas. Nes viskas argumentuota ir aiskiai paaiskinta. Tukstanciu procentu palaikau ir dedu like. Praejus kuriam laikui, kai zaidejai bus baige karjeras ir nebegres pavojaus, patekt i pepo komanda, islys dar daugiau tokiu perliuku apie ta "geniju"
MCsirgalius
2 2 06-05 13:21
Edvinuxxx:
suknistas rasistas tas guardiola, geda man uz ji. nusodino yaya tik uz tai kad jis juodaodis. geda FIFAi kad leidzia toki rasizma. sugrista hitlerio laikai
Tik idomu kodėl Raheema po 5 neišnaudotu progu i tuščius vartus per vienas rungtynes, kitas vis tiek i startini leidžia. Ko tais pats sau prieštarauji apie rasizmą.