Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Žalgiris" sutriuškino kauniečius ir žengė į LFF taurės finalą


fkzalgiris.lt 2018-09-15 15:22:35 LFF taurė Vilniaus Žalgiris "Kauno Žalgiris"

Šeštadienį „Žalgiris“ Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro pusfinalyje 3:0 įveikė „Kauno Žalgirį“ ir aštuntą kartą iš eilės iškopė į šio turnyro finalą. Kaune vykusiose rungtynėse du nugalėtojams pelnė Liviu Antalis, vieną pridėjo Tomašas Malecas.

Rungtynes energingai pradėję kauniečiai jau pačioje jų pradžioje sukėlė įtampą prie Armanto Vitkausko ginamų vartų, bet Linas Pilibaitis po perdavimo nuo kampinio gairelės galva smūgiavo kiek per silpnai. Netrukus pavojingai į „Žalgirio“ vartus smūgiavo Kauno ekipos puolėjas Joao Figueiredo, bet tuoj pat grėsmingu smūgiu atsakė ir L.Antalis. 
 
Nors pirmasis rezultatyviausio žalgiriečio smūgis tikslo nepasiekė, bet jau po kelių minučių L.Antalis triumfavo. 11 min. Marko Tomičius iš aikštės gilumos atliko tikslų perdavimą atakos smaigalyje buvusiam L.Antaliui. Pastarasis lengvai atsikratė Igno Deduros globos ir be didesnių problemų sušaudė Deivido Mikelionio ginamus vartus.
 
Įpusėjus kėliniui žaidimas aprimo. Kauniečiai atsitraukė į savo aikštės pusę, žalgiriečiai ilgiau žaidė su kamuoliu. Keliolikos minučių pauzę išlaikę žalgiriečiai 30 min. surengė puikią ataką ir padidino persvarą. Šį kartą L.Antalis baudos aikštelėje pasidalino kamuoliu su T.Malecu, o pastarasis užtikrintai nukreipė jį į vartus.
 
Praleisti įvarčiai išmušė iš vėžių kauniečius. Antro kėlinio pradžioje „Kauno Žalgirio“ vyriausias treneris Mindaugas Čepas vietoje gynėjo Igno Deduros į kovą metė puolėją Roką Krušnauską,  tačiau ir šis sprendimas nepadėjo kauniečiams susigrąžinti iniciatyvos. 53 min. L.Antalis pastebėjo į baudos aikštelę skriejantį Rolandą Baravyką, tačiau pastarasis D.Mikelionio neįveikė, o T.Šimkovičius iš kelių metrų šovė aukštai virš vartų.
 
Vis dėlto, antro kėlinio viduryje „Žalgiris“ savo tikslą pasiekė. T.Šimkovičius atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę, o L.Antalis šuolyje aplenkęs D.Mikelionį galva pelnė trečią įvartį. Po šio epizodo abiejų komandų treneriai atliko keli keitimus, o rungtynes pagyvino grubiai prieš žalgirietį Marquinhos prasižengęs „Kauno Žalgirio“ gynėjas Tomas Snapkauskas.
 
Baigiantis rungtynėms kauniečiai mėgino pelnyti garbės įvartį, o žalgiriečiai aštriai, tačiau nesėkmingai kontratakavo. Progų pasižymėti neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodę Marquinhos ir Louisas Ogana, kelis kartus sėkmės pritrūko ir S.Nyuiadziui. 
 
„Žalgirio“ varžovas LFF taurės finale paaiškės sekmadienį, po titulą ginančio Kauno „Stumbro“ ir Alytaus „Dainavos“ akistatos. Finalinis mačas įvyks rugsėjo 30 d. Alytuje.
 
Rungtynių statistika
„Kauno Žalgiris“ – FK „Žalgiris“ 0:3 (0:2)

Įvarčiai: 11 ir 62 min. Liviu Antalis, 30 min. Tomaš Malec.

Įspėjimai: 67 min. Tomas Snapkauskas, 80 min. Linas Pilibaitis.


„Kauno Žalgiris“: D.Mikelionis, M.Kaliadka, A.Raginis, G.Zagurskas, E. Kloniūnas, M.Beneta, I.Dedura (46 min. R.Krušnauskas), T.Snapkauskas, A.Klimavičius, J.Figueiredo (66 min. E.Mickevičius), L.Pilibaitis. Atsargoje: M.Matuzas, G.Sirgėdas, P.Širvys, J.Mamajevas, E.Mockus.

„Žalgiris“: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, M.Tomičius, M.Mbodjis, R.Baravykas (66 min. V.Filipovas), S.Blagojevičius, J.Manzorro, S.Nyuiadzi, T.Šimkovičius (73 min. L.Ogana), L.Antalis, T.Malecas (64 min. Marquinhos). Atsargoje: A.Mickevičius, L.Klimavičius, D.Šimkus, S.Mikoliūnas. 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (1)

FidelCastro
0 0 09-16 20:12
FidelCastro:
Būtų prikolkas, jeigu Žalgiris ir vėl Stumbrui praloštų. :D
Prikolas, t.y. ;D
FidelCastro
0 0 09-16 20:10
Būtų prikolkas, jeigu Žalgiris ir vėl Stumbrui praloštų.