Neliūdėkit, niekas tos Argentinos nepalaiko, tiesiog matot, ką norit matyti. Laimėti visos komandos nori, kokiu būdu, nesvarbu! Svarbu neperžengti ribos!
Teisėjas tai aplamai katastrofa buvo. Ten pusę Argentinos komandos išvaryt reiktų. Jie kaip kerta per kojas pastoviai, nežiūri kur kamuolys. Medkirčių komanda visalaik buvo ir bus. Messi tai kulturingas, Ispanijoj nuo vaikystės gyveno tai kultūra kita. Neveltui dvi pilietybės turi.