Mazai matei reiskia, jis darbinis nuo BMG laiku, neveltui Arsenalas ji pirko, o is Leverkuseno perejo i EPL del to,kad norejo patirties ivairesnes , kaip pats , kad sake busimai trenerio karjerai.
Po susitikimo su Uzbekistanu, kiek Ronaldo fanų buvo. Nebuvo galima kažko komentaruose apie jį parašyti, bent kiek iš kritiškesnės pusės, nes iškart visi užsiputodavo. Na va, kaip ten jis sakė "aš grįžau", dabar gali pasakyti "aš išėjau"... Inkaras jis Portugalijos rinktinei ir tik vietą aikštelėje užiminėja ir man gaila, kad dėl jo vieno interesų, savimilės, narcizimo. Kad dėl viso to, kiti komandos nariai turi aukoti savo šansus kovoti dėl titulų.