Na kaip ir yra labai daug logikos jo žodžiuose. Anglai buvo favoritai, Gana autsaideriai, bet favoritai nelaimėjo, o autsaideriai nepralaimėjo. Anglams lygiosios labiau yra pralaimėjimas, o Ganai lygiosios labiau link laimėjimo. Tai kaip ir žaidėjas turėtu būti renkamas iš komandos, kuriai rezultatas yra artimesnis laimėjimui.
Tik nereikia. Buvo prieš porą dienų straipsnis, kad tos pertraukėlės atnešė 200+ milijonų pajamų ir FIFA iš to negauna nė cento. Aha patikėjome, todėl turbūt taip primigtinai tos pertraukėlės yra kiekvieno kėlinio viduryje ir nesvarbu koks oras, lietus, ar dar kas.