Be šansų Škotams, kaip vaikai atrodė, bravo Brazilams, netgi talismanas Neymaras gavo progą ramiai išeit į aikštę, gražus gestas :) O šiaip vėlVinicius kosminis, Cunha jau Man United žibėjo, čia tiesiog tęsia savo puikią seriją, Gaimares perdavimai irgi verčia tik žavėtis. Puikiai Ancelotti tvarko ekipą, pasitikėjimo playoffuose tikrai turės Brazilai. Įdomybės tik prasideda :)