Tik nereikia. Buvo prieš porą dienų straipsnis, kad tos pertraukėlės atnešė 200+ milijonų pajamų ir FIFA iš to negauna nė cento. Aha patikėjome, todėl turbūt taip primigtinai tos pertraukėlės yra kiekvieno kėlinio viduryje ir nesvarbu koks oras, lietus, ar dar kas.