Nereikia čia jau perdet ,pats žinai kad tai būtų jau nesąmonė.Bet 48 pats tas man ..Bet būna ir neydomiu rungtynių tarp favoritų,o būna įdomių tarp silpnesnių.Taigi visokių pasitaiko
Vienas rungtynes pralošė gan gerai komandai ir visi pradėjo triest į kelnes..tai jei ispanai sužaidė 0-0 su nykštukais irgi ne pasaulinio lygio komanda..nebepreduoja į auksą..? Prasidės atkrintamosios pamatysim kas po kam, manau bus staigmenų..