Bet kuriuo atveju atmetant politika, Iranui didele pagarba. Nei vieno maco nepralaimejo, sukovojo kaip turi buti, jei ne ta mikrometro nuosale pries Egipta butu iseje toliau, nors ir dabar turi sansu, jie tikrai to nusipelne. Butu idomi pora Iran vs USA
Turi pagrindo pykti, juk čia jų teisės pažeidžiamos. Ot pridirbo normaliai ten tas FIFA taikos "laureatas" kur ale labai nori Nobelio taikos premijos. Per jį dabar visam pasauliui tenka kentėti ir mokėti didžiulę kainą
Kas jau kas bet Amorimas tikrai gerus žaidėjus prisivilioja, jei ne jis didelis klausimas ar Ramosas būtų atėjęs, bet kai portugalai žinantys viens kitą, tikrai perėjimas neabejoju bus sklandus. Sėkmės
O kur sitam straipsnyje paminetas Ronaldo? Vos tik naujiena apie Messi taip subega paverkti apie cr 😂 graudus zmogeliai vargingus gyvenimus gyvenat tiek negatyvo kupini