Ronaldo ieis i istorija kaip neymar lygio zaidejas 😂😂 didesnes nesamones nesu girdejes. Messi visa galva geresnis, bet cr su neymaru lygint tai tas pats kas lygint b*** su pirstu
Visiškai aišku, kad čia televizijos užgaidos suvyniotos į atsigaivinimo popierėlį. Bet taip pat neabejotina, kad televizijos papildomais milijonais dalinasi su FIFA funkcionieriais
Prie ko čia tas stovėjo, nestovėjo? Visą gyvenima Messi įrodinėję, kad yra iš aukštesnės lygos ir stovėjo, nestovėjo. Jei jis darys kažką didelė tikimybė, nei tie gynėjai ką padarys peieš jį, net kad ir 5 bus (įrodes Barcoje yra kaip prieš tokius praėjo ir griūdamas įvartį įkalė), nei dar kažkas sumaišys. Būna dienų, kaip ir geriausiems būna sunku. Juk jis žmogus, ne robotas. Bet net ir dabar įrodė, va ką tik šiandien, kad dzin tie 39, kaip esi mylintis futbolą, žaidi iš aistros ir esi apdovanotas talentu jį žaisto. Niekada nepadės tau tokiu būti tik sunkus darbas, turi turėti ir talentą ir aistrą, o ne tik norą turėti gerą statistiką. Va tuo ir skiriasi Ronaldo nuo Messi. Messi ir yra futbolas, kaip tuo tarpu Ronaldo tik bando juo būti.