Sakai irgi nuošalej kartu su runaldziu puse matcho buvo? Nes jis puse laiko vaikščiojo nuošalej ir Kongo zaidejo nesimate šalia kažkodel🤔 kokie akli tie fanai cr kaip ir jis pats..kaip kvitkauskas tokios atmazus šaude geda klausytis kaip ir visu jo fanu..grizkit i realybe babausiai
bet kaip judejo aiksteje Messis pries alzyra ir ronaldo pries KDR tai skirtumas didelis .Ronaldo tikrai kaip statula buvo ,palyginus su mesiu.Taip ronaldo 41 metai ,mesiui liepa bus 39,bet mesis geresnis
Taip jis senas ir neturi parako žaisti 90minučių, jis kapitonas prisiims visas strėles ir visi skalpuoja. Nėra ko norėti , bet čia kaip suprantu pagal visus straipsnius tik Ronaldo gaudavo visus kamuolius, tačiau neįmušė įvarčių kiti portugalai žaidė nuostabiai ? Bruno daug broko, Leao vėl tas pats kaip anam čempionate, visa komanda buvo kažkokia be noro, Ronaldo jeigu nemuša įvarčių turėtų komandą bent jau vesti į protą žaisti, labiau už tai reiktų kaltinti , ne už progas , kurių beveik jis ir negavo. Martinezas jeigu neklystu ir Belgus treniravo, kaip jiems sekėsi :) ? Panašu, kad tiek Ronaldo žaidimas netinkamu momentu tiek trenerio pasirinkimas, tiek žaidėjų forma nugramzdins šiais metais Portugalus, jeigu nesusiims, bet Argentina tai pat Arabijos nepaimė praeitame WC, paskui laimėjo ..