Nu tai kad ne, užtenka pasižiūrėti kaip jis vis dar juda aikštelėje. Jam niekas nepateikia 100proc. ant lėkštutės, jis pats turi dėl to įvarčio įdėti daug darbo. Ir nors nemėgstu lyginti Messi su Ronaldo, bet... Va Ronaldo visa Portugalijos rinktinė bando kurti progas, kad jis laimingas pasijaustu. Bet kad jis tik vaikštinėja ir nesugeba nepaversti komandos narių pastangų bergždžiomis. Ačiū už minusus Ronaldo fanų, bet aš tokią matau realybę.