Jeigu atvirai, tai jokių vilčių dėl Vilniaus Žalgirio. Juokėmės ankstesniuose sezonuose iš buvusios vadovybės apie "Europos užkaravimus", kurie baigdavosi kokio Farerų klubo pergale. Tai dabar ir skambios frazės, planai, o rezultate net Toplygoje rimtos problemos. Dabar laukia tas Petrovac, na tarkim juos praeitų, bet didelis klaustukas. Toliau Tibilisio Dinamo, kur kelionė ir užsibaigtu.