Jo tas urugvajietis canobio tai iš vis geltona turėjo gauti anksčiau ,ištisos pražangos buvo.Kol vis tik teisingai gavo ir raudona visai gale mačo.Aisku kiek netikėta ,kad Urugvajus nepateks o Z kyšulys pateks toliau,bet tuo futbolas ir įdomūs savo nenuspejamumu